Je The Rock klamár?

pridal NoName 3.5.2021 o 21:56
Je The Rock klamár?


Zdá sa, že sa v poslednej dobe sa s konšpiračnými teóriami roztrhlo vrece. Po tom, ako “najmúdrejší” jedinci začali do sveta presvedčivo hlási, že Britney Spears (39) mala by platená Georgeom W. Bushom (74), odhalili múdrostráči ďalšiu prísne tajnú pravdu. Tá sa však tentokrát týka už The Rocka (49), ktorý sa má v tichosti podieža na vyhynutí žudstva.

Dwayne Johnson sa pred pár dňami na svojom profile pochválil, že má za sebou už druhú dávku vakcíny (podža DailyMail si mal do tej sexi ruky necha pichnú Pfizer/BioNTech alebo Modernu. Nevie sa isto...)

Herec sa pre očkovanie rozhodol z dôvodu, že už minulý rok v auguste sa aj so svojou rodinou koronavírusom nakazili... a vraj ani jeden z nich toto ochorenie neniesol vôbec dobre. Ako sám tvrdí, išlo o jedny z najnáročnejších chvíž, ktoré so svojimi blízkymi zažil. Odvtedy tak na svojich sociálnych sieach viackrát zdôrazňoval vážnos choroby a potrebu očkovania.

A aby nebol pokrytec a motivoval žudí ešte viac, rozhodol sa tiež zverejni fotku, na ktorej dostáva on sám už druhú vakcínu. (Čo nemal robi ak nechcel, aby si jeho meno brali do úst konšpirátori.)

V komentároch sa totiž začali okamžite šíri hoaxy o tom, že na snímke nie je herec, ale práve jeho dablér Myles Humphus. Ten mal by podža mnohých podplatený The Rockom, ktorého zas platí samotný Bill Gates (65), ktorý celú túto pandémiu umelo zinscenoval. Dwayne je vraj proste len obyčajná bábka najtajnejších, avšak najmocnejších žudí. Ako 4. najsledovanejší človek na svete má osoby nabáda na jedovaté očkovanie, ktoré nás “netalentovaných a nešastných chudáčikov” zabije alebo minimálne čipom ovládne.

No neviem, neviem… Nemyslím si, že má Johnson už viac chu kandidova na prezidenta a riadi takýto osprostený národ.

 

Fotka, ktorá pobúrila mnohých antiwaxxerov

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieža therock (@therock)


A toto je spomínaný Myles

Je The Rock klamár?

Podobá sa podža Vás?

Je The Rock klamár?

Do tváre podža mňa tak max. na 30%. Ale nepohrdla by som. :D

Je The Rock klamár?

The Rock, kde hovorí o nakazení koronavírusom

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieža therock (@therock)

 

Zdroje: Dailymail.co.uk

 

ANKETAMôžete sa prihlási cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnos odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLA
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2023 redakcia@pikosky.sk