Koho je toto pivné brucho?

pridal NoName 4.5.2021 o 21:42
Koho je toto pivné brucho?


Nebudem Vás naťahovať, ide o herca Will Smitha (52). Ten pred pár dňami priznal, že sa počas karantény dobre “vypásol”. Obmedzený pohyb a ničnerobenie vraj spôsobili to, že je v najhoršej forme svojho života.

Hoci by si nejeden z nás pomyslel, že prísny lockdown sa celebrít vôbec nedotkol, nie je tomu tak… teda aspoň v prípade lenivého Willa. Ten hoci mal určite doma posilňovňu, telo mu aj napriek tomu rozkyslo. Okej, nemôžeme sa o ňom stále baviť ako o tučkovi a na Lizzo (33) sa ani spolovice nechytá, jeho postava je však úplne iná. Sexi sixpack nahradilo pivné brucho a prsia mu upadli ako mne po kojení.

A toto v konečnom dôsledku priznal aj on sám.

Budem k vám úprimný, toto je najhoršia forma, v akej som bol za celý svoj život, " napísal k vysmiatej fotke herec. Ten to ale pravdepodobne neberie nejak tragicky. Asi si uvedomuje, že má okolo seba tím odborníkov, ktorí ho ihneď vrátia späť, keď bude potrebovať. Veď keď to zvladla Adele (32) s jej obrovskou nadváhou, dá to aj Will s pár kilami navyše.

Will teraz

Koho je toto pivné brucho?

 

Herec predtým

Koho je toto pivné brucho?

 

Smith je proste presne môj typ.

Koho je toto pivné brucho?

 

Hodina telesnej výchovy s Jasonom Derulom (31).

Koho je toto pivné brucho?

Videli ste niekto tohto Aladina so Smithom? :D Ja nie, ale vyzerá to prinajmenšom dosť čudne.

Koho je toto pivné brucho?

 

Zdroj: Instagram.com/willsmith

 

ANKETAMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk