Harry s Meghan si opäť robia chrumkavé PR

pridal NoName 7.5.2021 o 22:58
Harry s Meghan si opäť robia chrumkavé PR


Meghan je taká samoľúba, že ešte aj narodeniny svojho syna zneužila na to, aby na seba strhla pozornosť…

Ako sme včera spomínali, syn princa Harryho (36) a herečky Markle (39) - Archie (2) oslávil už dva roky. Tie sa však (ako sa dalo čakať) nezaobišli bez teatrálnych vyhlásení. Rodičia totiž tento deň využili na to, aby sa ľuďom opäť trošku zalíškali prostredníctvom chrumkavého PR.

Títo dvaja nevďačníci pred pár mesiacmi urobili s Oprah (67) rozhovor, kde porozprávali o kráľovskej rodine poriadne svinstvá. A hoci pri interview padli aj slzy (lebo však Meghan je herečka v profesionálnom i civilnom živote), mnohých ľudí nepresvedčili...skôr naopak. Len si urobili ešte viac nepriateľov. No a to má za následok to, že sa manželia teraz snažia opäť získať aspoň pár osôb na svoju stranu.

Nie je lepší deň na očistenie mena, ako predsa druhé narodeniny Archieho. Konečne čas, kedy sa o nich píše pekne (lebo je to samozrejme dieťa a za rodičov bohužiaľ nemôže), vydajú Sussexovci vyhlásenie, aké sú oni vlastne super osoby, pretože im záleží aj na chudobných krajinách.

Ľudí totiž po novom vyzývajú, aby venovali svoje peniaze na nákup proticovidových vakcín pre rozvojové krajiny.

Aj keď máme pocit, že návrat k normálnemu životu je za rohom, musíme si uvedomiť, že vo väčšine sveta, najmä v rozvojových krajinách, sa distribúcia vakcín ešte nezačala, " stálo v ich spoločnom vyhlásení na narodeniny Archieho.

Čo mi pripomína situáciu Kylie a jej maskéra... Veď predsa ľudia sú hlúpi, stačí dať zbierku pod známym menom, aby tí chudobní situáciu riešili, hoci nemajú ani zďaleka toľko prostriedkov, koľko iniciátori. Netvrdím, že oni nič nedali, verím, že to bolo viac než 5000 dolárov ako Kylie, je to však otrasné. Proste nechutné sa priživovanie na blbej situácii.

Verím teda, že pokiaľ to myslia úprimne (čo pochybujem), tak ich aspoň serú zbytočné výdavky, ktoré predtým robili. Napr. zbytočná cesta herečky do NY súkromným lietadlom za stovky tisíc eur, či miliónová rekonštrukcia sídla Frogmore Cottage, ktoré do pár mesiacov i tak opustili.

Je to jednoducho pokrytectvo a ak im to niekto žerie, tak by si mal pozrieť napr. ich moralizovanie o životnom prostredí a následne ich život.

 

Spasitelia

Harry s Meghan si opäť robia chrumkavé PR

 

Narodeninová fotka Archieho. Inak to sú určite BIO balóny, nemajte obavy. :)

Harry s Meghan si opäť robia chrumkavé PR

Prianie od Charlesa (72)

 

A od celej rodiny

 

BONUS

Pár memečiek

Harry s Meghan si opäť robia chrumkavé PR

Harry s Meghan si opäť robia chrumkavé PR

 

Harry s Meghan si opäť robia chrumkavé PR

 

Harry s Meghan si opäť robia chrumkavé PR

 

Zdroje: BBC.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk