Harry o láske k drogám a alkoholu

pridal NoName 23.5.2021 o 21:17
Harry o láske k drogám a alkoholu


Ako som už spomínala pri článku s Gagou (35), princ Harry (36) si s Oprah (67) založili vlastnú šou - The Me You Can’t See. (Meghan (39) sa pridá až po pôrode, aby ju všetci obdivovali, že ako dvojnásobná matka s malými demi “ažko a tvrdo” pracuje. Má to premyslené.)

Spä však k novému programu. Ten má slúži ako osveta v oblasti mentálneho zdravia, ktoré je v tejto dobe ešte stále podceňované. S čím tiež súhlasím. No to je asi to jediné, s čím sa s Harrym zhodnem. Prečo? Čítajte ďalej... Aby mala šou čísla, sa princko znova morálne vygrcal. Opä premyslene a so slzami v očiach vytiahol svoju mŕtvu mamu a rasizmus voči jeho žene… Tlieskame Harry, tešíme sa, že ti to ešte stále funguje.

Po tom, čo Lady Gaga priznala smutnú minulos, sa rozhodol prehovori aj Harry. Ten porozprával opä tú omielanú rozprávku o tom, že z britskej krážovskej rodiny ušiel, pretože sa obával, že Meghan postihne podobný osud ako jeho matku princeznú Dianu (†36).

„História sa opakovala. Moju matku naháňali až do smrti, kým bola vo vzahu s niekým, kto nebol biely, “ povedal v šou s tým, že nemohol dopusti, aby herečka dopadla rovnako. Ju vraj paparazzi tiež neustále prenasledovali a urážali rasistickými poznámkami, čo ho vežmi trápilo a preto sa rozhodol odís. Rodina mu to vraj ale najprv nechcela dovoli.

„Keď som nakoniec urobil rozhodnutie odís kvôli svojej rodine, stále mi hovorili, že to nemôžem spravi, “ spomínal Harry, ktorý ale nemal na výber. Meghan mu totiž mala hovori o tom, ako spácha samovraždu.

„Chcela si vzia život. Nemalo to zájs tak ďaleko, “ dodal Harry. Ten tvrdí, že jej mentálny stav nebol naozaj dobrý a on o tom vie tiež dos. Vo veku 28 - 32 vraj dos holdoval drogám a alkoholu. Tieto závislosti mu spôsobila trauma zo smrti matky, ktorou trpí celý život. V piatok večer podža vlastných slov dokázal vypi tožko alkoholu, čo by bežný človek vypil za celý týždeň, len aby zabudol na úmrtie Diany. A drogy užíval z dôvodu, aby prestal vníma pocity, ktoré mu dominovali v hlave. Štyri roky mal trpie vážnymi panickými a úzkostnými záchvatmi…

Naopak, za najšastnejšie obdobie života označil svoje pôsobenie v britskej armáde, kde sa mu najviac páčilo, ako mu nikto nevenoval špeciálnu pozornos len preto, že pochádza z krážovskej rodiny...Ach, viete si len predstavi tú kázeň, ktorú dostal od Meghan, keď toto počula? No nič, nabudúce snáď odpovie, že BEST MOMENT OF HIS LIFE bol predsa ten, keď spoznal práve ju.

 

Ukážka z novej šou.

 

„Ups, prepáč mami, že opä hrám žuďom na city prostredníctvom teba.”

Harry o láske k drogám a alkoholu

„Ale ona sa vážne chcela zabi.”

Harry o láske k drogám a alkoholu

 

„Nemal som fakt na výber.”

Harry o láske k drogám a alkoholu

 

Klasický zdeseno-znechutený výraz Oprah… robte rýchlo meme, pokiaž nezakážu… ako naposledy.

Harry o láske k drogám a alkoholu

Pri pohžade mám pocit, že tie drogy neboli až také špatné pre Harryho, keď si to porovnáme s dnešným “princom”. Viac úsmevu a ten lieči!!!

Harry o láske k drogám a alkoholu

 

Harry o láske k drogám a alkoholu

 

Zdroje: BBC.comMôžete sa prihlási cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnos odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLA
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2023 redakcia@pikosky.sk