Na svete je nová Diana

pridal NoName 6.6.2021 o 21:14
Na svete je nová Diana


Ach áno, tak ako sme tušili, títo dvaja už viac predvídateľní vlezoriťkovia nemôžu byť. Hneď ako potvrdili, že čakajú dievčatko, sme vedeli, že to bude ďalšia dokonalá príležitosť si spraviť pekné PR. A hľa, je to presne tak. “Prekvapivo”...

Meghan Markle (39) a Harry (36) sa v piatok stali dvojnásobnými rodičmi. Vážená pani herečka už po jednom pôrode a potrate porodila ďalšie dieťa. K synovi Archiemu (2) tak pribudla sestrička. No a teraz sa držte. Už síce z názvu viete, že si neodpustili meno Diana, k tomu však nezabudli pridať aj Alžbetinu (95) prezývku - Lilibeth… to dokonca zvolili ako prvé meno. Takže celkovo ju pomenovali Lilibet „Lili“ Diana Mountabtten-Windsor.

No neviem, neviem. Keby sa ku mne správala svokra tak, ako Meghan ešte pred pár mesiacmi tvrdila, asi ťažko by som dala svojej dcére meno po nej. Ale však dobre… Keď im to priláka nejakých sympatizantov, tak je pomenovanie dcéry rodičom už druhoradé. Dôležitá je pozornosť a vydarené PR. A my už dobre vieme, že títo dvaja sú pre 3 pozitívne články v médiách ochotní aj na vlastných sponzorov (cháp ako kráľovskú rodinu) nakydať poriadne lajno.

Čiže tešte sa, nová Betuša/Diana prichádza a s ňou aj perfektne zaistená neustála pozornosť. Jupíííí. :)

 

Dvojica oznámila tehotenstvo touto fotkou.

Na svete je nová Diana

V rozhovore s Oprah (67) potom priznali, že čakajú dievčatko.

Na svete je nová Diana

 

Počas interview padli aj slzy, pretože zaľúbenci priznali, že kráľovská rodina sa k nim nesprávala práve najlepšie.

Na svete je nová Diana

 

No i cez to dali ako prvé meno prezývku kráľovnej. Vypočítaví pokrytci.

Na svete je nová Diana

Takto nejako podľa mňa vyzeral face Betuši, keď to zistila a uvedomila si, že jej milú prezývku, ktorou ju nazýval ešte aj Philip dlhé roky, si bude brať Meghan každý deň do huby.

Na svete je nová Diana

 

A takto by vyzeral zas výraz Diany, keby žila…

Na svete je nová Diana

 

P.S.: Tu je preklik na pikošku, kde ste tipovali meno ich dcéry.

Zdroje: BBC.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk