V Praze je blaze

pridal NoName 9.6.2021 o 21:46
V Praze je blaze


Ak ste fanatickí milovníci celebrít ako náš Ignác, teraz máte jedinečnú šancu ich vidieť naživo. Po Prahe sa totiž prechádzajú tri známe mená.

U bratov Čechov sa opäť natáča fantasy seriál Carnival Row, kde hlavné úlohy stvárňujú Cara Delevingne (28) a Orlando Bloom (44). Tí spoločne teraz musia kvôli nakrúcaniu stráviť nejaký čas v spomínanej Prahe. A keďže práca herca nie je zas až taká náročná (hoci sa mnohí tvária zdrvenejšie ako baník z Handlovej po 24-hodinovej šichte), po vypnutí kamier im pred pár dňami ostalo ešte mnoho energie. Preto sa rozhodli vybrať do historického mesta.

Cara využila pekné počasie a chvíľu voľna na prechádzku vodným bicyklom pri Karlovom moste. Z výletu na Vltave neskôr pridala aj fotky, kde ukázala, že ani pri tejto aktivite pri nej nemohol chýbať jej pes. „Všetky labky na palubu, " napísala modelka k príspevku.

Naopak nadržaný Orando, ktorý sa ešte nedávno sťažoval na nedostatok sexu, najprv čakal na svoju pani a až potom išiel von. Tá ochotne po pár dňoch pricestovala za ním, aby sa o jeho nonstop stoporený penis postarala a on ju potom za to mohol vziať na obed. A asi sa tak aj stalo.

Spoločne si totiž vyšli do jednej z najdrahších reštaurácii v centre. A zatiaľ čo sa Orlando tváril ako doma a vôbec sa neskrýval, Katy Perry (36) obedovala v šiltovke a okuliarmi…(čo mi rozum neberie. Malo to vyzerať tak, že Bloom je tam s milenkou, či načo takáto polovičná anonymita?)

Každopádne, ak ich chcete ešte vidieť, sú tam do konca júna… Neviem či aj speváčka, ale Cara s Orlandom kvôli natáčaniu určite.

 

Ten pes inak nevyzerá 3-krát nadšene, že ho tam vzala.

V Praze je blaze

Asi sa mu na tom plaste šmýkali labky.

V Praze je blaze

 

Chudák

V Praze je blaze

Párik si dal na obede selfie s čašníkom.

V Praze je blaze

 

Maskovanie Katy

V Praze je blaze

 

Zdroje: Instagram/katyperry, Instagram/kogo_slovansky_dumMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk