Britney tvrdí, že jej otec patrí do väzenia

pridal NoName 24.6.2021 o 20:25
Britney tvrdí, že jej otec patrí do väzenia


Hoci sa na prvý pohľad zdalo hnutie FreeBritney ako úsmevné a konšpiračné, pravdepodobne na ňom bude čosi pravdy. Britney Spears (39) totiž minulý týždeň požiadala súd o to, aby jej vrátil jej starý život. Speváčka tvrdí, že sa pred rokmi stala obeťou otca a manažérskeho tímu, ktorí patria do väzenia.

Ešte minulý týždeň Britney odpovedala na otázky na Instagrame a znela úplne normálne. Na otázku, či sa niekedy vráti na pódium a bude opäť vystupovať, odpovedala: „Nemám poňatia.” Dodala, že si chce užívať samu seba, pretože sa nachádza v období života, v ktorom je šťastná a spokojná.

A ako už teraz viete, bola to lož...Tak ako nehovorila pravdu o dokumente Osloboďte Britney Spears, keď ho zkritizovala, tak aj teraz na otázky fanúšikom klamala.

S pravdou vyšla von iba minulý týždeň, keď konečne vypovedala v L.A. na súde v kauze opatrovníctva jej osoby, ktoré má v rukách jej otec Jamie Spears (68).

Celému svetu som povedala, že som okej, ale je to lož. Nie som vôbec šťastná a nemôžem spať. Mám veľké depresie. Plačem každý jeden deň. Je mojím najväčším želaním a snom, aby sa toto všetko skončilo. Chcem naozaj späť svoj život, “ povedala sudkyni Brende Penny.

Som skutočne presvedčená, že toto opatrovníctvo je surové. Nemám pocit, že môžem žiť naplno svoj život. Potrebujem vašu pomoc, “ priznala Britney a dodala, že chce, aby prišiel jej terapeut k nej domov, pretože už nie je ochotná chodiť na kliniku do Westlaku. Vraj doteraz bola schválne vystavovaná miestam, kde bola všetkým na očiach a paparazzi tak mohli bulváru podsúvať skreslené informácie.

Ďalej uviedla, že sa cíti byť šikanovaná a zneužitá. „Nie som šťastná, nemôžem spať. Som nahnevaná, je to šialené. Môj otec a ktokoľvek, kto je zapletený do tohto opatrovníctva vrátane môjho manažmentu... mali by skončiť v base. Urobili veľmi dobrú prácu, keď zneužili môj život. Cítim to tak, že by malo byť pojednávanie verejné a mali by počúvať, čo im musím povedať. Za posledné dva roky sa toho udialo skutočne veľa. Nemyslím si, že som bola vypočutá v akomkoľvek bode, keď som bola na súde naposledy. Pri poslednom rozhovore s vami (so sudkyňou Penny) som sa cítila ako mŕtva. Ja chcem proste len svoj život naspäť. Stačilo už toho všetkého, “ prosila Britney, ktorá svoj prípad prirovnala až k obchodovaniu s ľuďmi. Vraj plánuje podať žalobu na svoju rodinu a všetkých ľudí, ktorí mali čokoľvek spoločné s jej 13-ročným trápením.

Mňa však prekvapilo vyjadrenie, keď povedala, že jej zasahujú aj do tela. Spears totiž priznala, že má v tele vnútromaternicové koliesko, aby nemohla otehotnieť.

Nedovolia mi mať dieťa a nemôžem ísť ani k doktorovi, aby mi tento druh antikoncepcie odtiaľ vybrali, “ povedala speváčka.

Okrem toho vraj nemôže stretávať svojich priateľov a keď neplní príkazy svojho tímu, podávajú jej lítium (liek, ktorý sa používa na stabilizovanie chorobne povznesenej nálady, agresivity a tiež zrýchleného toku myšlienok. Rovnako prispieva k stabilite nálady.)

 

Celé svedectvo Britney 

 

K hnutiu FreeBritney sa teraz pridáva čoraz viac ľudí.

Britney tvrdí, že jej otec patrí do väzenia

Britney tvrdí, že jej otec patrí do väzenia

 

Britney tvrdí, že jej otec patrí do väzenia

 

Jamiemu už do úsmevu nie je.

Britney tvrdí, že jej otec patrí do väzenia

Britney ale do tých psychotanečkov stále áno. Toto je najnovší skvost.

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Britney Spears (@britneyspears)


A ak nechcete večer zaspať, pozrite si aj tento. Tomu tá hudba dáva ten správny vibe.

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Britney Spears (@britneyspears)

 

Zdroje: theguardian.com

 

ANKETAMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2021 redakcia@pikosky.sk