Fóbie celebrít časť 1.

pridal NoName 27.6.2021 o 11:22
Fóbie celebrít časť 1.


Ak sa cítite blbo za to, že sa bojíte napríklad stiesnených miestností, alebo pavúkov, je to v pohode. Na svete existujú horšie fóbie a dokonca nimi trpia i naše najdokonalejšie osoby na planéte. Hoci sa mnohí z nich tvária ako nadľudia, nad ktorých nie je, z týchto veci panikária ako deti.

 

Channing Tatum (41)

Herec má vraj strach z porcelánových bábik. Od detstva ich neznáša… No s umelými je ok.

Fóbie celebrít časť 1.

Johnny Depp (57)

Fóbiu má z klaunov. Keď ich vidí, dostáva panický záchvat. „Neznášam tie pomaľované tváre a falošný úsmev. Príde mi to, akoby niečo skrývali. Akoby sa za tým celým ukrývalo niečo neskutočne diabolské a temné, “ prezradil v jednom rozhovore.

Fóbie celebrít časť 1.

 

Pamela Anderson (53)

Tá zas trpí eizoptrofóbiou - strach zo zrkadiel… čo je dosť paradoxne pri nej, všakže? Každopádne, vraj na každé zrkadlo pokladá uterák, pokiaľ ho nepotrebuje… Myslím, že k tomuto viac netreba čo dodať…

Fóbie celebrít časť 1.

Matthew McConaughey (51)

Hrôzu mu naháňajú otáčacie dvere. Ale to je ešte v pohode. Horšie je, že ho desia aj tunely. „Nemám rád ten slepý bod, keď niekam vchádzaš a nevieš, čo ťa čaká na konci, lebo ty ten koniec proste ani nevidíš, “ priznal.

Fóbie celebrít časť 1.

 

Nicole Kidman (53)

I keď žije v Austrálii, strach z pavúkov ani hadov nemá. Problém jej vraj naopak robia motýle, ktoré nemôže ani vystáť.

Fóbie celebrít časť 1.

Khloé Kardashian (36)

Táto celá pokrútená osobnosť v roku 2016 priznala, že neznesie pohľad a ani dotyk “dierky na bruchu”. Pupky jej vraj robia natoľko problém, že pri umývaní má čo robiť, aby sa nedovracala… „Nemôžeš sa dotknúť môjho a ja sa nechcem dotknúť tvojho, " povedala Khloé.

Fóbie celebrít časť 1.

 

BONUS

David Beckham (46)

Futbalista trpí OCD - obsedantno-kompulzívnou poruchou. S tou vraj bojuje celý život. Z toho, že niečo nie je na svojom mieste, alebo niečo nesedí, dostáva panický strach, lebo má pocit, že sa stane niečo zlé. Mal vraj obdobia, kedy to naozaj preháňal. „Všetko muselo byť dokonalo poukladané. Ak som kúpil nejaké plechovky koly a niektorá z nich sa nezmestila do radu, jednoducho som musel dokúpiť ďalšie a uložiť ich spolu. Všetko musím mať dokonalo usporiadané, “ priznal Beckham v minulosti pánskemu magazínu Esquire.

Fóbie celebrít časť 1.

 

Napíšte, či máte aj vy z niečoho strach.

A áno, bude aj časť 2.

 

Zdroje: Simplemost.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk