Máte chuť na Billie Eilish?

pridal NoName 5.7.2021 o 11:21
Máte chuť na Billie Eilish?


Že sú na internete naozaj veľké bizarnosti, na to sme si už asi všetci zvykli. Taktiež sa už nejako extra nepozastavujeme nad ľuďmi, ktorí sú v podstate úplne zbytoční, no na sociálnych sieťach ich deti (v horšom prípade aj tí mentálne zaostalí dospelí) uznávajú viac, ako lekárov, učiteľov, či vedcov. Tentokrát sa ale level primitívnosti našej spoločnosti posunul na priečku, o ktorej som ani nevedela, že existuje. A nepostaral sa o to nikto iný, ako naša drahá Matka Tereza mládeže - Billie Eilish (19).

Speváčka očividne po sexi fotkách nabrala kus sebavedomia, alebo si z nás len jednoducho strieľa. (Dúfam, že je to ten druhý prípad.) Podstata je však rovnaká. Je trápna… ale bohužiaľ natoľko zaujímavá, že o nej teraz píšeme.

A čo vlastne urobila? V zásade to nie je až také šokujúce, len kus lacno-narcistické. Billie sa najnovšie na svojom Tik-Toku s plnými ústami fanúšikov spýtala, či majú na ňu chuť. Čo bolo ďalej? Nič… Nezmyselné video skončilo. Čo to malo znamenať, zatiaľ nevysvetlila.

Niektorí si myslia, že ide o úbohý spôsob sebaprezentácie, iní zase, že ide o trápne PR na album, ktorý má čoskoro vydať…

Ak ide skutočne len o umelo vytvorenú pozornosť, pretože sa blíži jej nová tvorba, tak dosť mizerný spôsob. Ale zas nie úplne bezvýznamný, keď sa o nej vďaka tomu hovorí … čiže účel splnený.

Každopádne späť k otázke, máte na Billie chuť? Priznajte sa, tu na pikoškách neodsudzujeme… teda pokiaľ nie ste celebrita. Vtedy empatiu, ani porozumenie nečakajte!

Ak tvrdíte nie, možno Vás tieto fotky presvedčia.

Máte chuť na Billie Eilish?

 

Tu pózovala pre Vogue

Máte chuť na Billie Eilish?

 

Máte chuť na Billie Eilish?

Máte chuť na Billie Eilish?

 

Ak stále nie, dobre pre vás… Bez pózovačiek a stajlovačiek to nie je žiadna výhra.

Máte chuť na Billie Eilish?

 

Určite si ešte pamätáte túto pikošku

Máte chuť na Billie Eilish?

Máte chuť na Billie Eilish?

 

Napokon Vás ešte trošku opäť zmiatnem… Keď sa nahodí, do tváre je ozaj lepší priemer. Ešte ani zuby nemala urobené na terajšiu podobu a aká šupa.

Máte chuť na Billie Eilish?

 

Čiže poslednýkrát… Máte teda na ňu chuť?

@billieeilish

album out in less than a month 😇

♬ original sound - BILLIE EILISH

 

Zdroje: Tiktok.com/BillieEilish

 

ANKETAMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2021 redakcia@pikosky.sk