Čo minulý týždeň dal

pridal NoName 5.7.2021 o 21:23
Čo minulý týždeň dal


Čierna vdova lapla ďalšiu obeť

Je to tak. Angelina Jolie (46) opäť rozhodila svoje pavúčie siete a znova sa jej to vyplatilo. Tentokrát sa do nej zamotal (NEROBÍM SI SRANDU, SKUTOČNE) naivný, no o to viac hot The Weeknd (31). Podľa svedkov si totiž dvojica zašla v piatok večer spoločne na večeru do talianskej reštaurácie Giorgio Baldi. V nej strávili pár hodín a po zaplatení účtu vraj každý z nich odišiel vlastnym autom preč. Či išlo o pracovné stretko, alebo rande, nechám na Vás. Taktiež nejdem špekulovať o tom, či sa potom mimo verejnosti a fanúšikov znova stretli...

Obaja sa ale zatiaľ k drbom o nich nevyjadril. Jeden zo zamestnancov priznal, že medzi nimi určite nešlo len o priateľstvo. „Ani jeden sa to nesnažili skrývať, “ prezradil.

Netreba ale zabúdať aj na to, že Abel sa znaží v herectve momentálne presadiť. HBO plánuje nový seriál, v ktorom si už má čoskoro zahrať. Čiže… možno chcel len od Angeliny cenné rady… Kto vie.

 

Tak čo, hodili by sa k sebe?

Čo minulý týždeň dal

 

Za mňa nie. Nech vyzerá Anglina akokoľvek dobre, pri ňom bude stále vyzerať ako jeho mama. Konkrétne tu mi príde ako hrdá mama, ktorá pozerá na stužkovej na svojho syna a cíti pocit hrdosti.

Čo minulý týždeň dal

Zamieta sa, bohužiaľ

Hoci to vyzeralo nadejne, nevyšlo to. Po tom, čo Britney Spears (39) požiadala súd o to, aby jej majetok už viac nespravoval jej otec, si speváčka vypočula nepríjemný verdikt. Jej návrh súd zamietol. O Britney a jej finančné záležitosti sa stále stará James Spears (68).
A zdá sa, že to speváčku natoľko rozrušilo, že si musela ísť jednoducho oddýchnuť na dovolenku. (Alebo jej jednoducho dal ocko väčšie vreckové, nech chvíľku drží ústa a nerozpráva médiám pravdu.)
Jedno je ale isté, nesedí doma. Pred pár dňami dal Igimu jeho známy echo, že si naša milovaná tanečníčka z Instagramu užíva na Hawai. Aj s jej o 12 rokov mladším partnerom, ktorý ju skutočne miluje z celého srdca, trávia čas na ostrove na Maui.

 

A vy trávite ako terajšie dni?

Čo minulý týždeň dal

 

Zlatokop si tú pozornosť očividne užíva.

Čo minulý týždeň dal

To nie je rúško, ale čelenka…

Čo minulý týždeň dal

 

Zaujímalo by ma, o čom sa títo dvaja rozprávajú.

Čo minulý týždeň dal

 

Aspoň, že je na chvíľu šťastná… teda zdá sa tak.

Čo minulý týždeň dal

Mólo ceckov

Na rozptýlenie takú menšiu vsuvku vám sem hodín. Nech sa aj páni potešia…a závistlivé ženy puknú od zlosti.

V Paríži sa minulý týždeň konala ďalšia módna šou. A kto si ju samozrejme nemohol nechať újsť? Presne tak… najlepšie (i keď stále nechápem ako) platené modelky sveta…

Kendall Jenner (25) a Bella Hadid (24) uviedli jesennú kolekciu značky Jacquemus. Tá však neobsahovala žiadne prechodné kabáty, či svetre… Išlo pravdepodobne o jeseň v L.A., pretože dievčatá okrem pár látky na hrudi nemali nič.

To nám však úprimne nevadí. Nejdeme si kupovať to, čo si obliekli. Spomínam to práve preto, aby sme si pozreli ich vnady...teda vnadky. Tak nech sa páči.

 

Nech sa deje, čo sa deje… Nohy musia zostať vždy v teple. Čo tam po zápale pľúc.

Čo minulý týždeň dal

 

Bella inak typickú Jacquemus kabelku využíva napríklad aj ako cenzúru, keď sa jej pri prezliekaní náhodne zapne foťák na telefóne.

Čo minulý týždeň dal

Kendall to tiež nedala na hanblivku.

Čo minulý týždeň dal

 

Tu si už vzala podprsenku, ale i tak som Vám chcela ukázať tento model.

Čo minulý týždeň dal

 

Stále ich to baví

Pravdepodobne im ešte neskončila zmluva, alebo im je jednoducho dobre a tak ešte spolu ostali. Po tom, čo sme Vám písali, že Jennifer Lopez (51) sa po zrušených zásnubách opäť stretáva so svojím ex - Benom Affleckom (48), sú spolu hrdličky stále viac a viac. Hoci vzťah nekomentujú, tú máte aspoň pár nových fotiek. Tak čo, stále si myslíte, že ide o PR?

 

Čo minulý týždeň dal

Čo minulý týždeň dal

 

Čo minulý týždeň dal

 

Čo minulý týždeň dal

Čo minulý týždeň dal

 

Čo minulý týždeň dal

 

To nie sú len vlasy zlatíčko

Pamätáte si ešte niekto na speváčku Iggy (31)? Podľa mňa, keby okolo Vás prešla, ani by ste ju nespoznali. Ale to je v poriadku… Ja by som to mala rovnako. A nie, nie je chyba v nás a našom nedostatočnom záujme o tieto bezvýznamne bytosti, ale v jej zmene, ktorá je až fatálna. Azalea pred pár dňami zverejnila klip, kde sa na prvý pohľad zdá, že vystupuje niekto iný. Neskôr však pochopíte, že je to len Iggy, ktorá sa chce silou mocou podobať na Cardi B (28). Okrem pár plastických zákrokov, a zmeny vlasov, si totiž dala speváčka aj “o trošku” viac nafarbiť telo… čo už asi viete, že je v dnešnej dobe celkom prúser.

Iggy okamžite dostala vlnu hejtu za to, že sa štylizuje ako černoška. Tzv. Blackfishing. Speváčka však celú situáciu okomentovala tým, že si len zmenila farbu vlasov. No neviem, neviem Azalea. Síce nie som za hrotenie drámy a riešenie pitchovin, ale táto zmena nie je len o pričeskoch.

Tak ako to teda je, povedzte vy.

Čo minulý týždeň dal

 

Čo minulý týždeň dal

 

Spomínaný klip.

 

Zdroje: Instagram.com,  Elle.com, Pagesix.com, Mirror.co.uk, Nme.com, Wwd.com,Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk