Ako šiel čas s Milou Kunis?

pridal NoName 27.7.2021 o 7:37
Ako šiel čas s Milou Kunis?


Vždy, keď sa na pikoškách zjavil článok o Milene, v sekcii komentárov sa doslova rozbehla vojna fanklubov a ostrá výmena názorov. Jej fanúšikovia sa šli potrhať, len aby zvelebili jej krásu. Niekedy fanklub bojoval aj za Candice, ale o tej niekedy nabudúce. Verní čitatelia si tieto veľké udalosti určite pamätajú. Slovný boj Kunisovej milovníkov bol vtipný a dokázal zlepšiť deň. Dodnes vlastne nevieme, ktorá časť jej tváre je najkrajšia.

Preto som sa rozhodla, že trošku rozvírim vodu a ponúknem Vám o nej článok. Konkrétne o tom, ako s ňou šiel čas. Tí, ktorí majú jej životopis v paži, na háku, alebo inde (veď viete kde), môžu prejsť rovno na fotky. Tí druhí si ho môžu prečítať.

Takže tu je. Správny stúpenec vie, že Mila Kunis (37) sa narodila na Ukrajine, a to konkrétne v Černoviciach. Po dosiahnutí veku sedem rokov, ona a celá rodina zbalili kufre a odišli za lepším životom do Los Angeles. Keď mala deväť rokov, začala rozbiehať svoju kariéru. Najskôr hrala v reklamách a v detských programoch. Potom prešla na seriály. Určite ste ju registrovali v sitkome Tie roky sedemdesiate. Po tomto počine začala jej kariéra stúpať, hrala v úspešných ale aj neúspešných filmoch. Najviac zapamätateľná bola Vo filme Black Swan, a v komédii Priatelia s výhodami. Mimochodom, mne konkrétne v tomto období prišla asi fakt najkrajšia. A to nie som ten typ človeka, ktorý by odpadával z jej krásy. Avšak, ponuky na filmy sa jej stále hrnú, takže sa môžete tešiť, že ju uvidíme znova, a to vo filmoch Four Good Days, kde hrá skrachovanú feťáčku a v komédií Breaking News in cuba comunity.

Popri filmových úspechoch a dokonca aj dabingu Griffinovcov sa niekoľkokrát ocitla na titulkách mnohých magazínov. Tiež sa dostala do rebríčkov najkrajších žien sveta (čo podporuje teórie fanklubu, že najkrajšia naozaj je). Okrem toho sa stala aj tvárou kozmetických značiek, čo zase hrá do karát fanklubu.

Čo sa týka vzťahov, od svojich osemnástich rokov chodila s Macaulayom Culkinom (40). Ťahali to spolu dlhých desať rokov, až do roku 2011. Pravdepodobne sa tu nemôžeme baviť o žiadnom PR vzťahu. V roku 2012 začala chodiť s Ashtonom Kutcherom (43), svoj vzťah spečatili o tri roky neskôr. Momentálne vychovávajú dve krásne detičky (Wyatt Isabelle Kutcher (6),  Dimitri Portwood Kutcher (4)). Média však často o nich písali, že ich vzťah končí. Našťastie to boli len fámy a pekný pár je spolu dodnes. Romantické a naivné duše, ktoré nepoznajú ako to v Holywoode chodí, môžu dúfať, že budú spolu do smrti.

Herečka stíha okrem materských povinností veľa vecí. Počas doby covidu, ešte v roku 2020 sa s Ashtonom zjavne nenudili. Predávali napríklad vlastné karanténne vínko. Zisk z predaja išiel organizáciám, ktoré pomáhajú ľuďom zasiahnutým vírusom. Pekné gesto. Vínkari by si s nimi určite radi štrngli. Okrem toho si tento rok v máji nechali postaviť domček v štýle takzvaného farmárskeho domu. Bolo to z dôvodu, že chcú žiť ekologickejšie.

Mimochodom, aj keď nadpriemerne veľkooká herečka pôsobí milučko, prvý dojem môže klamať. Vyzerá to tak, že v domácnosti má hlavné slovo ona. Ashton mal totiž letieť komerčne do vesmíru, dokonca už mal aj kúpenú letenku. Tešil sa krátko. Pani domu tento výlet zatrhla. Podľa jej názoru, toto rozhodnutie nebolo veľmi múdre. Jednoducho nechcela, aby muž, ktorý má rodinu a deti, absolvoval niečo takéto dosť riskantné.

Konečne fotky, pekne po poriadku. A ak sa Vám Mila nepáči, tak je pravdepodobné že len závidíte, haha.

 

Mila ako dieťa. Fotka je z čias, keď ešte žila na Ukrajine.

Ako šiel čas s Milou Kunis?

Prvá veľká známa rola – Mila ako Jackie Burkhard v sitkome Tie roky sedemdesiate (1998).

Ako šiel čas s Milou Kunis?

 

Milka v roku 2003.

Ako šiel čas s Milou Kunis?

 

Rok 2008.

Ako šiel čas s Milou Kunis?

 

Vo filme Black Swan ( 2010).

Ako šiel čas s Milou Kunis?

Mila ako partnerka Justina Timberlakea vo filme Priatelia s výhodami ( 2011).

Ako šiel čas s Milou Kunis?

 

Poctená titulom najkrajšej ženy sveta od Esquire. Napadá ma trefný Milin výrok : „Ak si človek myslí že je vtipný, prestáva ním byť“.

Keď vidím tieto fotky, skôr sa hodí výrok: „Ak sa človek snaží byť strašne sexi, tak ním prestáva byť“. V skratke, tieto fotky veľmi nevyšli. Oveľa krajšia je na obyčajných fotkách z natáčania.

Ako šiel čas s Milou Kunis?

 

Posúďte sami.

Ako šiel čas s Milou Kunis?

Fotky zo života – rok 2015.

Ako šiel čas s Milou Kunis?

 

Rok 2017

Ako šiel čas s Milou Kunis?

 

Rok 2019

Ako šiel čas s Milou Kunis?

Rok 2021

Ako šiel čas s Milou Kunis?

 

Na tejto fotke mi príde Mila seriózne najkrajšia za celú kariéru. Prečo takúto peknú fotku nedali na titulku Esquire?

Ako šiel čas s Milou Kunis?

 

Pokiaľ Vám fotky narobili komplexy, kuk sem.

Ako šiel čas s Milou Kunis?

O ženách z Ukrajiny sa hovorí , , za mlada krásavice, za stara babuše“. Mila je toho dôkazom. Celkom pekná tvár sa jej za čias najväčšej slávy uprieť nedá, to priznávam. Čím viac starne, tým viac sa podobá na buldočka, na mopslíka, na myš, skrátka na všetko, čím ste ju označili v komentároch. Máme tú fotku ako dôkaz.

Ako šiel čas s Milou Kunis?

 

Mila s rodinkou.

Ako šiel čas s Milou Kunis?

 

Čo to má s okom?

Ako šiel čas s Milou Kunis?

 

Zdroje: Thethings.com, Biography.com, Imdb.com, Eu.usatoday.com, Today.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2023 redakcia@pikosky.sk