George Clooney zamiesil aj po 60-tke |
Dá sa poveda, e pre Georga Clooneyho (60) neexistuje pojem akýchsi biologických hodín. Ten má toti zázračný ejakulát (a dos peňazí na tie najlepie reprodukčné kliniky), aby oplodnil enu aj dávno po jej najlepích rokoch na rozmnoovanie. Je to skutočne tak. Tomuto milému hercovi, ktorý tento rok oslávil u okrúhlu 60-tku, sa čoskoro narodí ďalie diea (dokonca sa epká, e rovno dve). So svojou manelkou Amal Clooney (43) to pravdepdobne stihli tesne pred jej menopauzou. Dvojica sa mala o túto novinku podeli so svojimi priatežmi a rodinou počas osláv Dňa nezávislosti na Lake Como. (Inak celkom dobrých faloných hadov majú v okolí, ak to niekto z nich dal úmyselne von a nebolo to dohodnuté.) Amal je vraj v druhom trimestri a skloňuje sa dokonca slovo dvojičky. Túto info vak nikto zatiaž nepotvrdil. Ak by to vak bola pravda, George by zamiestil u 2-krát na dvojičky. Pred tyrmi rokmi sa toti manelom naraz narodil chlapček s dievčatkom - Ella a Alexander. Dvojica sa zosobáila v roku 2014.
Svadobné fotky majú mimochodom fakt pekne.
Tento záber je perfektný! O dva roky neskôr Amal otehotnela.
Herec sa tak v 56. rokoch stal otcom a to rovno dvojnásobným. Advokátka mu porodila dvojičky.
A k tým čoskoro pribudne jeden, ak nie dvaja súrodenci. Pikoka:Evidentne George nie je ekofanatik ako Meghan a v pohode tu za sebou nechá aj viac ako 2 deti. Mimochodom Elon Musk (50) riei úplne iný problém ako Markle (39), ktorý nevyriei ani jedna z jeho firiem. Vymierame. No a ako napísal na svojom twitteri, tento problém sa rozhodol riei sám a ide aspoň so svojimi siedmimi demi príkladom. Kto vie, mono inpiroval aj Georga.
Zdroje: Mirror.co.uk |














