TOP 3 udalosti tohto týždňa

pridal NoName 30.7.2021 o 18:55
TOP 3 udalosti tohto týždňa


Nečakaná diagnóza

Začneme najprv vážne. Som presvedčená o tom, že nie som jediná, ktorá sa pred pár rokmi spokojne budila zo sna o hercovi Wentworthovi Millerovi (49). Preto ma správa o mojej tínedžerskej láske dosť zaskočila. Hlavnej postave zo známeho seriálu Prison Break diagnostikovali prekvapivú diagnózu, a to autizmus.

Už to bude rok, čo som sa dozvedel svoju diagnózu. Predchádzala tomu autodiagnostika, nasledovala formálna diagnóza. Bol to dlhý a chybový proces, ktorý neustále vyžadoval aktualizácie, ” stálo na začiatku opisu Millerovho zdravotného stav, ktorý zverejnil sám herec.

Ten ďalej priznal, že ho síce diagnóza šokovala, moc si k nej však ešte nenaštudoval. Vraj sa o nej musí veľa naučiť, a preto momentálne venuje čas tomu, aby jej porozumel.

 

Vyjadrenie pod bielou fotkou

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Wentworth Miller (@wentworthmiller)

 

Svoju diagnózu si dokonca dal do profilu, kde si ľudia píšu info o sebe.

TOP 3 udalosti tohto týždňa

 

Ktoré ste po ňom tiež platonicky túžili?

TOP 3 udalosti tohto týždňa

 

Inak aj teraz po rokoch nestratil na sexepíle.

TOP 3 udalosti tohto týždňa

 

Štetec vymení za varechu

Ak chcete nejaké tipy na nové recepty, na svoje si pravdepodobne neprídete. Ak však hľadáte plytký humor a ešte jednoduchšie osoby, máte sa načo tešiť. Netflix nadviazal spoluprácu s Paris Hilton (40), ktorá na ich platforme získala svoju vlastnú šou. Tá sa bude volať Cooking With Paris a už podľa traileru vieme posúdiť, že pôjde o poriadny bizár. Pripravovaná kuchárska šou bude mať celkovo 6 časti a dedička hotelového impéria si bude do kuchyne volať známe celebritné tváre ako Demi Lovato (28) (tú snáď osloví v správnom rode, inak dostane panvicou po ten peroxidovej hlave), Kim Kardashian (40), Nikki Glaser (37), Saweetie (28), Lele Pons (25) či Nicky (37) a Kathy Hilton (62).

Motto celej šou znie (citujem Paris):„Každá š*etka dokáže variť“.

Seriál o varení bude na Netflixe dostupný od 4. augusta tohto roka.

 

UPDATE: Nie, nie je tehotná. Informáciu o jej údajnom tehotenstve nakoniec dementovala.

 

Nech sa páči, tu je trailer na ten výtvor

 

Hlavné ingrediencie: dlhé blond vlasy, ktoré dodajú jedlu tú správnu chuť.

TOP 3 udalosti tohto týždňa

 

Šetria planétu a ešte aj svoje peňaženky

Ashton Kutcher (43) a Mila Kunis (37) priznali, že sú humusáci. Po tom, čo sme nedávno písali, že herečka pochádza z Ukrajiny, sme sa teraz dozvedeli, že si Mila z rodnej krajiny doviedla slabé hygienické návyky aj do dospeláckeho života a zaviedla ich aj u seba doma. Jej manžel ju totiž surovo natrel v jednom podcaste, kde otvorene povedal, že si denne umývajú v umývadle len podpazušie a rozkrok, nič iné. A takto vychovávajú aj ich deti.

Mila vraj nikdy nebola tá matka, ktorá by bábätka kúpala denne. A názor nezmenila ani teraz, keď už dávno vyrástli. Doma majú jednoducho taký systém, že keď uvidia na nich nejakú špinu, vtedy ju až z nich zmyjú.

V opačnom prípade to nemá zmysel, “ povedal Kutcher, ktorý dodal, že ani pri tom občasnom sprchovaní žiadne sprchové gély, či mydlá nepoužívajú. Tie vraj zbavujú telá prírodných olejov, ktoré oni nechcú stratiť.

Takéto zmýšľanie má pochádzať práve od Kunis, ktorá sa už ako dieťa málo sprchovala. Doma na Ukrajine totiž mali mať iba studenú vodu…

No a herečku to poznačilo asi tak veľmi, že sa tak správa aj dnes a riadi sa heslom, “keď som to prežila ja, prežijú aj moje deti”… Či ako sa to hovorí? Špina po troch dňoch sama odpadne?

Každopádne... Ashton ma prekvapil. O Kunis som vedela, že nie je v poriadku, odkedy sa ťahala s Macaulayom Culkinom (40). Tam žiadny šok nenastal. Skôr ešte väčšie znechutenie.

 

Dá sa to však brať aj pozitívne, aspoň chránia Zem.

TOP 3 udalosti tohto týždňa

 

BONUS:

ZUZQA to čo sa udialo v tomto videu na konci tipuje ako dôvod rozvodu pornoherečky - Mia Khalifa (28).

 

 

Zdroje: CNN.com, Today.com, CNN.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk