Álvaro Morte pre potešenie

pridal NoName 31.7.2021 o 9:45
Álvaro Morte pre potešenie


Tento článok je venovaný jednému z mála pánov, ktorý vyzerá lepšie oblečený ako vyzlečený. Videla som aj aj, takže môžem posúdiť. Posúdiť môžete aj Vy. Ako ho príroda stvorila, sa zjavil v seriáli Molo a to konkrétne v prvej sérií v druhej časti. Nemáte začo. Scénka je hneď na začiatku. Nemusíte nič pretáčať.
Pokiaľ si chcete užiť pohľad na neho v obleku, ktorý mu neskutočne sekne a dodáva mu brutálny sexappeal, tak si pozrite La casa de Papel. Ale to už určite viete. Oblek na chlapovi je proste pre ženy očarujúci. Táto životná pravda pre tohto pána platí stonásobne.

Bol tu už síce párkrát spomenutý ( v článkoch venovaných La casa de Papel. Ďalej v článku z marca, kde boli okrem neho fotky aj iných pohľadných chlapov). Ale je to taký zjav, že si zaslúži samostatnú pikošku. Nielenže vizuálne pôsobí na jedničku, ešte je to aj skvelý herec.

Aby to nebolo len o jeho vzhľade, v skratke si zosumarizujeme jeho život a hlavne filmovú kariéru.

Jeho celé meno je Álvaro Antonio Garcia Morte (46) a je pôvodom z južného Španielska. Tento rok oslávil 46 rokov. Čím starší, tým krajší. Jeho prvá skúsenosť s kamerou bola v roku 2002 v seriáli Hospital central. Kariéra sa mu rozbiehala a okrem Papierového domu hrával v mnohých filmoch, telenovelách a seriáloch ( El secreto de Puente Viejo, Planta 25, Amar En Tiempos Revueltos ). Plánuje sa ukázať aj v počine The Wheel of time. Mali by sme ho vidieť v tomto roku.

V súkromí žije pekný usporiadaný život so svojou manželkou Blancou Clemente (42), ktorá to musí mať ťažké, keďže jej muža obdivuje kopec fanúšičiek. Spolu majú dve deti, dvojičky. Mimochodom, zažil si aj veľmi ťažké časy. V roku 2011 mu bol nájdený nádor v nohe. Našťastie sa však z najhoršieho dostal a dnes je už OK.

Takže poďme na fotky. Snažila som sa vybrať pekné, aby som potešila fanúšičky.

Najskôr fotky nohavičkám a oku lahodiace, potom z filmovej kariéry.

 

Pomaličky sa blíži premiéra piatej série La casa de papel. Vďaka tomuto fenoménu sa stal svetovo známym a medzi ženským pokolením extrémne obľúbeným. Rolu profesora poňal skvele, čo sa herectva týka. Kombináciu skvelého vzhľadu, charizmy, dokonale zahratej ťuťkovskej povahy a hanblivosti, sa v tomto prípade rovná dokonalosti. Nedá mi nespomenúť jeho ešte naozaj pekný hlas, kto pozeral seriál v španielčine, dá mi za pravdu.

Álvaro Morte pre potešenie

Hneď by som sa mu v tých vlasoch prehrabala.

Álvaro Morte pre potešenie

 

Sympaťák.

Álvaro Morte pre potešenie

 

Ďalšie foto.

Álvaro Morte pre potešenie

Teraz poďme po poradí. Alvaro ako dieťa.

Álvaro Morte pre potešenie

 

Takto vyzeral medzi jeho prvými rolami.

Álvaro Morte pre potešenie

 

Rok 2017 a rola, ktorá ho vystrelila medzi hviezdy. Na foto spolu s Pedrom Alonsom Ochorom (50), alias Berlínom.

Álvaro Morte pre potešenie

Rok 2018 a film Záhadná búrka, ktorý má celkom dobré hodnotenie. Tento plagát k filmu, som tu musela dať, je tu vážne rozkošný.

Álvaro Morte pre potešenie

 

Počas rokov 2019 a 2020 hral v seriáli Molo, postavu menom Oskar. Dokonale tu zahral sukničkára, ktorý miluje ženy a sex (nielen so ženami). Táto postava je - dá sa povedať trošku opak extrémne tichého profesora, panica, ktorý nevidel ženy ani z rýchlika. Znovu dokázal, že hrať vie. Na foto s Irene Acros (40)

Álvaro Morte pre potešenie

 

V seriáli Hlava.

Álvaro Morte pre potešenie

Na fotení pre Esquire. Udalosť prebehla v marci tohto roku.

Álvaro Morte pre potešenie

 

Zase pre Esquire.

Álvaro Morte pre potešenie

 

Hodili by sa mu dlhé vlasy ?

Álvaro Morte pre potešenie

 

Zdroje: Childhoodbiography.com, Indianexpress.com, Imdb.com, Pinterest.co.uk, Republicworld.com, Pinterest.co.uk, Thehollywoodtribune.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk