Kylie možno čoskoro vyzve Rihannu na súboj

pridal NoName 4.8.2021 o 20:28
Kylie možno čoskoro vyzve Rihannu na súboj


Keďže je v dnešnej dobe moderné riešiť všetko v klietke, nečudovala by som sa, keby si aj tieto dve krásavice zmerali sily prostredníctvom Oktagonu. Namiesto rukavíc by však v ruke mali štetce, či paletky ich vlastnej kozmetiky.

Svet, drž sa, prichádza nová éra, ktorá pravdepodobne poznačí ľudstvo do konca jeho života. Rihanna (33), ktorá tvrdí, že kráľovná môže byť len jedna, zosadila Kylie Jenner (23) z trónu.
Podľa Forbes speváčka prekonala finančný stav pani “is that chicken”, pretože (aj) vďaka svojej firme dekoratívky Fenty Beauty zarobila až 1, 7 miliárd dolárov. Rihanna sa tak v jej 33. rokoch stáva PRÁVOPLATNÉ oficiálnou miliardárkou. (Plus bola vyhlásená aj za prvú najbohatšiu hudobníčku a druhú najbohatšiu ženu sveta v kategórii “entertainer”. Pred ňou je už len naša dobre známa riťolezka Oprah Winfrey (67))

To Kylie pravdepodobne dosť nahnevalo, pretože tá by za nový titul Riri urobila čokoľvek… A vlastne už aj urobila. Minulý rok sa pani podnikateľka Jennerová nechala po článku vo Forbes hrdo oslovovať ako najmladšia miliardárka sveta. Neskôr sa ale zistilo, že Kylie svoje príjmy poriadne nafúkla (tak, ako to má ona a jej rodina vo zvyku), a firma Kylie Cosmetic mala v skutočnosti menšiu hodnotu a výnosnosť, ako si všetci spočiatku mysleli… resp. ako ju samotná členka Kardashianského vrhu prezentovala. Po prepočítaní nových a presnejších dát tak klamárka Kylie o titul miliardárky pochopiteľne prišla.

A teraz už ani po zázračnom stúpnutí hodnoty jej firmy (keby náhodou) nebude prvá, ktorá sa vďaka kozmetike týmto titulom bude môcť pýšiť. Majetok Rihanny sa totiž tento rok vyšplhal až na neuveriteľných 1, 7 miliárd dolárov. Z čoho “len” 1, 4 miliardy vraj získala vďaka spomínanej dekoratívnej kozmetike Fenty Beauty, vôbec nie z hudby. (Ľudia asi po lockdowne začali kupovať viac líčidiel, pretože po dlhých mesiacoch doma trpeli nedostatkom make-upu… či len vydarený marketing?)

Ďalšie peniaze má z podielov v značke s bielizňou Savage x Fenty, ktorých hodnotu Forbes odhaduje na 270 miliónov dolárov. A až ten zbytok si zarobila ako speváčka a herečka.

Každopádne... zarobila proste toľko, že prekonala Kylie a nemusela ani odrbávať. Podľa mňa už teraz uplakaná Jenner kuje pikle s Kris (65), a o nejakú chvíľu prídu ruka v ruke s nejakou ďalšou vymyslenou realitou, ktorá sa po čase zas ukáže ako jedno veľké klamstvo.

 

Odrby na nebi

Kylie možno čoskoro vyzve Rihannu na súboj

 

Ešte takto parádne sa nechala odfotiť, hoci vedela, že klame

Kylie možno čoskoro vyzve Rihannu na súboj

Inak vidíte ten kontrast v pleti medzi touto fotkou a tou vyššie? Ak toto nie je blackface, tak ja už neviem.

Kylie možno čoskoro vyzve Rihannu na súboj

 

Asi by sa mali všetci hudobníci vykašľať na hudbu a robiť kozmetiku. Tá očividne lepšie vynáša.

Kylie možno čoskoro vyzve Rihannu na súboj

 

Kylie práve teraz

Kylie možno čoskoro vyzve Rihannu na súboj

BONUS:

Pre ľudí, ktorí nepochopili “is that chicken” pomenovanie, pozrite si toto 6. sekundové video.

 

BONUS 2:

Kylie 10. augusta oslávi už 24. narodeniny. Kvôli jej veľkému dňu vytvorila aj novú kolekciu make-upu. Tá má znázorňovať farbu 24 karátového zlata. Čo poviete na túto foto? :D

Kylie možno čoskoro vyzve Rihannu na súboj

 

Kylie možno čoskoro vyzve Rihannu na súboj

 

Zdroje: Thesun.co.ukMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2021 redakcia@pikosky.sk