Quentin Tarantino j*be na svoju matku

pridal NoName 11.8.2021 o 19:31
Quentin Tarantino j*be na svoju matku


Ak ste človek, ktorý veľmi nedáva support ostatným, nebodaj im ešte v ich snoch neverí, dávaj pozor, môžeš v budúcnosti ľutovať. Svoje o tom dobre vie aj matka Quentina Tarantina (58), ktorá ho v detstve nepodporovala a teraz si pravdepodobne kvôli tomu búcha hlavu o stenu. Úspešný syn si to totiž pamätá a tak sa podľa toho aj riadi.

Zdá sa, že Tarantino je zásadový chlap. A dobre robí. Keby si zo mňa mamka od malička robila srandu a ponižovala ma, asi by som sa viac snažila a nepísala o Kardashiankach, Barbiekenovi, či Cardi B (28)… no hlavne by som sa pri trochu šťastí zachovala rovnako ako Quentin. Ten v najnovšom podcaste Briana Koppelmana s názvom The Moment priznal, že matke nikdy zo svojich zarobených miliónov nedal ani cent.

Vraj dodnes si pamätá obdobie, kedy ho matka považovala za neschopného a naivného muža. Sarkasticky označovala jeho pokusy o písanie za vopred odsúdené na neúspech. Jedného dňa za ním dokonca po hádke prišla a povedala:

Och, mimochodom, tá tvoja malá scenáristická kariéra... tá malá scenáristická kariéra, o ktorú sa tak nezmyselne pokúšaš, tak s tou si práve skončil. Je to hovadina!!

To dospievajúceho Quentina malo vtedy poznačiť tak moc, že sa zaprisahal, že keď raz prerazí, z jeho úspechu, či peňazí nedostane jeho mama nikdy nič. A svoj sľub skutočne dodržal. Jediné s čím jej vraj pomohol boli dane a základné veci (občas potraviny a pod.). Okrem toho jej vraj nikdy nekúpil nič luxusné a žiadny dom (hoci on ich vlastní hneď niekoľko) nedostala. Proste má žiť bežný život, hoci jej syn je milionár. A nemieni to ani meniť.

Keď ho moderátor Brian prehováral, aby jej tiež kúpil nejakú vilu, pretože ho možno jej nedôverou motivovala uspieť, Tarantino odpovedal takto:

Existujú dôsledky našich slov, obzvlášť, keď ich smerujete k svojim deťom. Pamätajte, ak máte sarkastické poznámky a tón k veciam, ktoré sú pre dieťa dôležité, má to svoje dôsledky.

Quentin počas dospievania

Quentin Tarantino j*be na svoju matku

 

Dotrhané pazuchy ho vtedy netrápili.

Quentin Tarantino j*be na svoju matku

 

Pretože vedel, že raz uspeje.

Quentin Tarantino j*be na svoju matku

I keď jeho mama mu neverila...

Quentin Tarantino j*be na svoju matku

 

Tarantinovi za prístup palec hore.

Quentin Tarantino j*be na svoju matku

 

Odpúšťaj, ale pamätaj.

Quentin Tarantino j*be na svoju matku

 

Zdroje: News.sky.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk