Čo posledný týždeň dal

pridal NoName 15.8.2021 o 18:44
Čo posledný týždeň dal


Po prečítaní tohto článku sa možno budete tváriť rovnako ako Taylor Swift (31) na titulke. Tu máte top 3 pikošky, ktoré sme pre vaše duševné (ne)zdravie nemohli nespomenúť.

 

Kanye tajne pracuje pre svetovú zdravotnícku organizáciu

Doba sa rapídne mení. Zabudnite na časy, kedy sme z koncertov chodili s novým tričkom interpreta. Odteraz z nich začneme chodiť “očipovaní”. A nie, nerobím si srandu.

Že Kanye West (44) minulý týždeň zorganizoval veľkolepú šou na štadióne v Atlante, to už viete. Písali sme o tom… Že sa tam však namiesto merchu, prípadne drinkov rozdávali vakcíny, je už pre Vás novinka… prekvapivá novinka… Ale je to tak. Karči chcel v rámci párty k albumu Donda podporiť očkovanie a tak zorganizoval vakcinačné centrum na štadióne Mercedes-Benz. O to však podľa dostupných info nemali fanúšikovia veľký záujem. Vraj zo 40-tisíc ľudí sa dali zaočkovať vakcínou Pfizer len štyria ľudia.

Zástupcovia haly tvrdia, že to môže byť miestom, kde vakcinačné centrum umiestnili. Išlo totiž o jednu stranu štadióna a preto mnohí návštevníci o tejto možnosti pravdepodobne ani nevedeli… Taktiež ale tvrdia to, že zaočkovanosť v Spojených štátoch prekročila hranicu 50 %, a tak veľká väčšina fanúšikov má asi už vakcináciu za sebou.

 

Kanyeho šou pri uvádzaní jeho albumu Donda

Čo posledný týždeň dal

 

Klídek bráško, je to len šanca, nemusíte ju využiť.

Čo posledný týždeň dal

 

Že sa ja hlupák aj snažím…

Čo posledný týždeň dal

 

Zíde z Instagramu, zíde z mysle

Tak sa to po novom hovorí... a asi to aj funguje. Teda Jennifer Lopez (52) to tak praktizuje a pravdepodobne jej to aj pomáha… či?

Každopádne... éra Alexa Rodrigueza (46) je definitívne preč. Teraz tu je priestor len pre alkoholika Bena Afflecka (49), ktorý je vlastne jej láskou života. (Uff, ešteže na to po rokoch Lopez prišla. To by musel byť aký napitchu pocit žiť s tým, že nemáš pri sebe toho pravého.)

Ak by ste u Jenn na Instagrame hľadali tie zaľúbené fotky s ex, strácali by ste iba čas. Speváčka očividne vzťah s ním natoľko ľutuje, že sa snaží silou mocou vymazať tú časť minulosti. Na jej profile nenájdete už ani jednu spomienku na bývalého snúbenca. J Lo si dala toľko práce, aby ich všetky zmazala a tvárila sa, že sa nikdy nič také v jej živote nikdy nestalo.

Chudinka však zabudla na google imagines, ktoré len tak nezmaže. A my sa z toho radujeme, pretože si opäť môžeme pripomenúť ich spoločné fotky, ktoré Lopez poriadne ľutuje.

 

Hrdličky zlaté

Čo posledný týždeň dal

 

Čo posledný týždeň dal

 

Čo posledný týždeň dal

 

Čo posledný týždeň dal

 

Čo posledný týždeň dal

 

Pravý dôvod, prečo sekla s prácou

Povrávalo sa toho dosť. Skutočnú príčinu, prečo už viac nenatáča ďalšie filmy (hoci je o ňu stále obrovský záujem), priznala Cameron Diaz (48) teraz sama.

Milujem herectvo, je to zábava, je to radosť. No rozhodla som sa tak, lebo som chcela svoj život manažovať sama. Moja denná rutina je tvorená iba z toho, čo som schopná osobne zvládnuť. Odrazu sa cítim omnoho viac naplnená. Všetko do seba pasuje, “ povedala Cameron v talk-šou herca Kevina Harta a dodala: „Ak robíte niečo na veľmi vysokej úrovni taký dlhý čas, sú skrátka veci, ktoré musíte zveriť do rúk iným ľuďom. Okolo štyridsiatky som si uvedomila, že je toľko vecí v mojom živote, ktorých sa ani nedotknem, ktoré nie som schopná manažovať.

Jednoducho povedané... už pravdepodobne nechcela byť bábkou, ktorej všetci všetko naplánujú a ona tam iba príde, odrobí si a zas čaká na ďalšie pokyny, úlohy a pod.

A asi si už aj pekne zarobila, tak načo sa viac stresovať a náhliť, keď si môže užívať život...no nie

 

Cameron kedysi patrila medzi najlepšie platené herečky Hollywoodu.

Čo posledný týždeň dal

 

Vo filme Maska s Jimom Carreym (59)

Čo posledný týždeň dal

 

Sex Tape - so Jasonom Segelom (41)

Čo posledný týždeň dal

 

Charlieho anjeli

Čo posledný týždeň dal

 

Zdroje: Billboard.com, Pagesix.com, Yahoo.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk