Nicki Minaj a jej manželovi hrozí väzenie

pridal NoName 17.8.2021 o 21:26
Nicki Minaj a jej manželovi hrozí väzenie


Ak hľadáte nový odpad medzi celebritami, máme pre vás tip. Prvenstvo za najväčšie dno americkej smotánky vyhráva Nicki Minaj (38) a jej drahá polovička Kenneth Petty (43). Títo dvaja sa totiž podľa najnovších informácií mali snažiť podplatiť ženu, ktorú Petty pred rokmi napadol a pokúsil znásilniť.
Manžel raperky patrí medzi tých chlapov, ktorí by si zaslúžili kastráciu. A to nielen z dôvodu toho, aby sa taký primitív (ako on) viac nerozmnožoval, ale aj kvôli tomu, aby znova nemal šancu niekomu ublížiť. Petty je totiž bývalý trestanec. V roku 1994 ho uznal súd vinný z pokusu o znásilnenie, keď mu z hormónov j*blo v hlave a namiesto masturbácie využil fyzickú silu na dnes už 43-ročnú ženu. Tá to našťastie ohlásila polícii a manžel Nicki Minaj tak strávil vo väzení 4 a pol roka.

Zákonu však musel čeliť znova a to minulý rok. Petty sa totiž neprihlásil ako sexuálny predátor, čo podľa ich zákonov musí. (V Amerike je povinná každá osoba usvedčená zo sexuálnych zločinov pri presťahovaní tento fakt oznámiť, a to nielen úradom, ale aj susedom, prípadne škole a pod.) No a Kenneth to, ako už viete, neurobil. A keďže sa takéto rozhodnutie v USA považuje za federálny zločin, debilko išiel opäť do basy. Odtiaľ ho vytiahla Nicki Minaj, ktorá za neho zaplatila stotisícovú kauciu.

Raperka už však viac nechcela riešiť takúto situáciu a tak si hneď po “vykúpení” muža zistila číslo na spomínanú obeť. (Mimochodom, tá mala byť v čase, keď sa ju pokúsil Petty znásilniť, ešte len násťročná… rovnako ako on.)

Po tom, čo sa Nicki podarilo zohnať na dotyčnú kontakt, jej podľa obžaloby ihneď zavolala. Minaj mala obeti povedať, že zaplatí (okrem iného) letenky do Los Angeles, ak sa im rozhodne po dohode “pomôcť.” (Pre ľudí, ktorí stále nechápu, tá pomoc mala spočívať v tom, že svoje tvrdenie o sexuálnom zločine stiahne.) A to za sumičku 500 000 dolárov.

Žena ponuku, pochopiteľne, odmietla a hentú dvojicu ihneď udala.

Ako žena žene, potrebujem, aby si vedela, že sa to skutočne stalo, “ povedala dotyčná práve Nicki podľa spisov.

Obeť taktiež priznala, že odkedy ponuku neprijala, ona i jej rodina začali čeliť nepríjemným návštevám, otravným telefonátom a výhražným správam. Je vraj presvedčená o tom, že za tým všetkým je práve Nicki s jej vydareným manželíčkom Pettym.

Kvôli tomu všetkému nemôže od mája minulého roka pracovať, lebo u nej prepukla závažná depresia a paranoja. Skúšala sa už aj presťahovať, stále je však obeťou šikany a vyhrážok.

 

Raperka sa k celej kauze zatiaľ nevyjadrila

Nicki Minaj a jej manželovi hrozí väzenie

 

Dvojica spolu tvorí pár od roku 2018

Nicki Minaj a jej manželovi hrozí väzenie

V 2019 sa vzali… A nie, nie sú svadobné fotky. A asi aj lepšie pre nás.

Nicki Minaj a jej manželovi hrozí väzenie

 

Koncom septembra privítali na svet svojho syna

Nicki Minaj a jej manželovi hrozí väzenie

 

To je to decko, ktoré má hodiny, aby vedelo čas, kedy ťa má poslať do pitche.

Nicki Minaj a jej manželovi hrozí väzenie

Chudák chlapec... ani nevie v akej skazenej a toxickej rodine vyrastá.

Nicki Minaj a jej manželovi hrozí väzenie

 

Zdroje: Bbc.com







Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2021 redakcia@pikosky.sk