Tom Cruise ako detský animátor

pridal NoName 27.8.2021 o 18:35
Tom Cruise ako detský animátor


Predstavte si, že by k vám domov prišli akýsi muži s tým, že by potrebovali nejakú plochu na pristátie helikoptéry a váš pozemok je na to ideálny (ak bývate v paneláku, predstavte si aj ten dom so záhradou). Súhlasili by ste? Teda ešte by vám povedali, že z vrtuľníka vystúpi tajná hollywoodská hviezda. Išli by ste do toho a boli by ste následne sklamaní, keby sa napokon objavil “iba” Tom Cruise (59), či by ste ich s celou záhadnou celebritou poslali rovno do anusu?

Rodina Webbová z Warwickshiru totiž dala takým mužom povolenie na pristátie helikoptéry. Matka rodiny tvrdí, že chcela potešiť deti a zistiť, o akú slávnu osobnosť ide. Keď teda asistentom herca vyhovela, helikoptéra skutočne pristala na jej pozemku. Z nej vyšiel (ako už viete) Tom Cruise, ktorý sa momentálne kvôli novej sérii Mission: Impossible zdržuje v Británii.

Po pristáti sa išiel hneď porozprávať s deťmi, a až potom prišiel za nami a pozdravil nás narazením lakťa. Veľmi pekne nám ďakoval za pomoc, ” prezradila Alison Webbová, ktorá dodala, že s nimi dokonca strávil aj nejaký čas.

Okrem fotky vraj doprial deťom netradičný zážitok, a to výlet helikoptérou. O pilotovanie sa mal postarať profesionálny pilot, zatiaľ čo Tom s nimi celú cestu komunikoval. Anglická rodina Cruisa opísala ako pohodového človeka s dobrým srdcom…. (Myslíte, že vedia o tom, že na dcéru kašle a je na čele zmagorenej sekty? Nemyslím si... Ale dobre, aspoň mali deti zážitok.)

 

A prečo vlastne pristál na záhrade? Vraj cieľové letisko už bolo zavreté… A Tom asi nie je taká hviezda, kvôli ktorej by ho otvorili.

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa BBC CWR (@bbccwr)

 

Nadšení Angličania

Tom Cruise ako detský animátor

Dvojmetrový odstup ešte aj na foto… ako to bolo neskôr v helikoptére, by som si rada pozrela.

Tom Cruise ako detský animátor

 

A tu prosecco po pristáti nedostanem, či ako?

Tom Cruise ako detský animátor

 

Už len miestny kňaz chýbal.

Tom Cruise ako detský animátor

A pritom helikoptéra nemusela ani pristáť. Cruise mohol skočiť, veď to už má nacvičené, či? ;)

Tom Cruise ako detský animátor

 

Nie raz to už robil.

Tom Cruise ako detský animátor

 

Je to známy sCOCKan.

Tom Cruise ako detský animátor

 

Zdroje: BBC.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk