Jedálniček Victorie Beckham

pridal NoName 27.8.2021 o 20:04
Jedálniček Victorie Beckham


O Beckham (47) sa už počas tých dlhých rokov popísalo naozaj mnoho. Keď nebolo práve v kurze riešiť jej manželstvo, deti, prípadne vždy vážny výraz na fotkách, prišla na rad téma “Victoria a jej štíhla postava”.

Mnohí Spajsku dokonca označovali (a stále označujú) za anorektičku, ktorá je psychický chorá. Iní si ju zase doberali tak, že je len dobrosrdečná a necháva radšej potraviny tým, ktorí ich viac potrebujú. Proste jej telo/formu/postoj stále niekto riešil. A hoci sa Victoria už mnohokrát na túto tému vyjadrila, domnienky o poruche príjmu potravy stále neutíchli.

Fanúšikov (a najmä hejterov) nepresvedčila o opaku ani vtedy, keď sa rozhodla na sociálnych sieťach pridávať fotky z kuchyne. Mnohí ju začali obviňovať z toho, že to jedlo z fotiek vôbec nekonzumuje, iba sa s ním fotí. Ďalší si zase našli to, že v tých tesných kožených nohaviciach a s tou dokonalou manikúrou určite nikdy zemiaky ani nečistila, prípadne sa ani cibule nedotkla…Proste vždy niečo.

A ja sa tak pýtam, má toto Victoria vôbec za potrebu? Musí niekomu stále dokazovať, že je vlastne ok?

No asi má, keďže (aj) na podnet týchto rôznych konšpirácii verejne opísala, čo denne zvyčajne konzumuje. Tak sa poďme pozrieť, čo to teda je.

PS: Napíšte potom v komentároch, či by ste sa aj vy dokázali takto stravovať.

RAŇAJKY:

Tie začína buď dvoma lyžičkami jablčného octu, vymačkaným citónom v horúcej vode, či smoothie nápojom (kiwi, citrón, špenát a brokolica, chia semienka). K tomu Cereálie Ezekiel - toto inak neviem, či nie je reklama, ale keď som si ich vygooglila a zistila, že jeden balík stojí okolo 50 eur, prešla ma na ne akákoľvek chuť.

Jedálniček Victorie Beckham

OBED:

Victoria je vraj veľkou milovníčkou avokáda. Ten dokáže jesť nonstop. Preto jej občas nevadí mať aj studený obed, ak obsahuje avokádo s nejakou zdravou prílohou. Inokedy si k obedu dopraje ryby na každý spôsob, či krevety na tequile s limetkou.

Jedálniček Victorie Beckham

 

Jedálniček Victorie Beckham

VEČERA:

Tú má striktne rozdelenú. Z príloh si vyberá len hrášok, uhorky, brokolicu. A hlavné jedlo je buď milovaný losos, či iná ryba. Medzi jej obľúbené jedlá na večeru patria vraj aj zdravé špagety s krevetami a zeleninou.

Jedálniček Victorie Beckham

 

Jedálniček Victorie Beckham

DEZERT:

Ak sa vyskytne aj nejaký dezert, neodmietne. Musí byť však zdravý…

Jedálniček Victorie Beckham

 

Zdroje: Hellomagazine.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk