Kylie konečne potvrdila tehotenstvo novým videom

pridal NoName 8.9.2021 o 16:45
Kylie konečne potvrdila tehotenstvo novým videom


Po dlhých špekuláciach, konšpiračných teóriách a drboch vyšla napokon s pravdou von. Kylie Jenner (25) fámy o jej tehotenstve konečne oficiálne potvrdila. Skutočne sa Kardashian-Jenner klan čoskoro rozrástie o ďalšieho člena.

Čo treba tejto rodine uznať, vedia to hrať na city. Kylie na Instagrame zverejnila dojímavé video, ktoré je plné milých chvíľ. V ňom je napríklad vidieť moment, v ktorom svoj druhý stav oznamuje Travisovi (30), ich prvorodenej dcére Stormi (3) či matke Kris Jenner (65). Video taktiež zachytáva aj zábery z ultrazvuku, či bruško Kylie v pokročilom štádiu tehotenstva… (Áno, podarilo sa jej to fakt dlho tajiť. Nie však tak dlho, ako v roku 2019, kedy novinku oznámila svetu až po pôrode.)

Jenner sa naposledy o druhom dieťati vyjadrila ešte v marci 2020 pre magazín Harper’s Bazaar takto: „Cítim tlak dať Stormi súrodenca, ale v pláne to zatiaľ nie je.

A hoci v roku 2019 napísala pod fotku s Travisom popis “Baby 2?”, k žiadnemu druhému dieťaťu vtedy nedošlo. Dvojica dokonca ešte v tom istom roku potvrdila rozchod.

Veci sa ale zmenili a Kylie napokon dá o pár mesiacov Stormi naozaj súrodenca.

Nové video, v ktorom priznáva tehotenstvo

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Kylie 🤍 (@kyliejenner)

 

Týmto oznámila svoje prvé… ale až po pôrode.

Reakcia Kim

Kylie konečne potvrdila tehotenstvo novým videom

 

Spomínaná fotka z roku 2019

Kylie konečne potvrdila tehotenstvo novým videom

 

Video posledných dní, kedy Kylie na otázky ohľadom tehotenstva nereagovala a len si ďalej propagovala svoje nové výrobky.

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa @cactuskylie

 

Zdroje: Instagram.com/catuskylie, Instagram.com/kyliejennerMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk