Baby boom pokračuje

pridal NoName 10.9.2021 o 19:43
Baby boom pokračuje


Mám pocit, že za chvíľu tu budeme dávať články len o tom, kto si nechal napustiť šamrolu, a kto bude čoskoro rodiť (ak sa už tak nestalo…).

Po Scarlett Johansson (36), Cardi B (28), Kylie Jenner (24), Rosie Huntington-Whiteley (34), Meghan Markle (40), Valentina Ferrer (27), a pod. prichádza do klubu ŠĽAHAČKOVÝCH po novom aj Jennifer Lawrence (31). Pre ňu je to však premiéra.

Paparazzom sa podarilo herečku odfotiť s tehotenským bruškom. Zdá sa teda, že s manželom Cooke Maroneym (37) (i keď toto nie je isté) čakajú svoje prvé dieťa.

Dvojica tvorí oficiálne pár od júna 2018. Už vo februári 2019 sa zasnúbili a 19. októbra toho istého roku sa konala rovno svadba v sídle Belcourt na Rhode Islande.

Keďže si ale svoje súkromie strážia a o vzťahu, či jeden o druhom verejne nerozprávajú, žiadnu pikošku, vyjadrenie, či nebodaj škandál Vám tu nepridám.

Zaujímavé ale je, že info o tehotenstve Jennifer prichádza práve krátko (pár hodín) po vydaní nového traileru k jej pripravovanému filmu Don't Look Up, kde hrá po boku hollywoodskych známych mien ako Leonarda DiCapria (46), Meryl Streep (72) a ďalších. Film predstavuje jej prvý návrat na strieborné plátno od rolí Raven v snímkach X-Men: Dark Phoenix a Matka z roku 2017. (Tento druhý inak ak ste videli, dajte vedieť, či ste pochopili pointu a vedeli, o čo ide. Ja som to z hlavy nevedela dostať ešte pár dní.)

Paparazzi fotky

Baby boom pokračuje

 

Baby boom pokračuje

 

Budúci rodičia

Baby boom pokračuje

Baby boom pokračuje

 

Baby boom pokračuje

 

Spomínaný trailer

 

Zdroje: Harpersbazzar.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2021 redakcia@pikosky.sk