Máme tu nové BFF

pridal NoName 23.9.2021 o 17:55
Máme tu nové BFF


Niet divu, že sa tieto dve dali dokopy. Spája ich predsa mnoho vecí. Okrem toho, že obe majú momentálne skutočne nevkusných partnerov, si tiež spoločne prešli jednym rozvodom, či rovno troma pôrodmi.

Základy blízkeho priateľstva im ale dá sa povedať vybudovali až aktuálny pichači, pretože obe tieto slečny momentálne súložia s rockermi. Tí sa spojili a vytvorili tak silnú kamarátsku štvorku. Inak povedané, páry sa na verejnosti stretávajú, navštevujú a v súkromní možno aj gangbang dávajú, kto vie.

Každopádne… veľkého priateľstva medzi babami si všimla najmä Kim Kardashian (40), ktorá rovno situáciu využila. Presvedčila totiž sestru Kourtney Kardashian (42) na to, aby nahovorila Megan Fox (35) na promo jej novej tvarujúcej spodnej bielizne Skim. A keďže sú si trojnásobne matky fakt blízke, išli napokon spolu do toho. A zdá sa, že si to aj užívali. A ak nie, užijú si aspoň iní. Tie zábery totiž pôsobia ako soft OnlyFans materiál.

Priateľky rockerov v jednom zábere obe zahryznú do červeného jabĺčka, zatiaľ čo sa jemnými dotykmi rúk obchytkávajú. V príspevku na Instagrame na oficiálnom účte značky opisujú fotku slovami „bavlna nikdy nevyzerala tak dobre“.

 

Je to pravda? :D

Máme tu nové BFF

Hmmm, čerešne by som si tiež teraz dala..

Máme tu nové BFF

 

Aké má Fox tetovanie pri prsníku, sa kvôli ruke nedozvieme. :(

Máme tu nové BFF

 

Máme tu nové BFF

Máme tu nové BFF

 

Pripomínam, že medzi babami je 7 ročný rozdiel…

Máme tu nové BFF

 

Máme tu nové BFF

Máme tu nové BFF

 

BONUS:

Takto spoločne Kourtney s Travisom Barkerom (45) a Megan s Machine Gun Kellym (31) zapózovali pred pár dňami na vyhlásení cien MTV Video Music Awards.

Máme tu nové BFF

 

Zdroje: Usmagazine.com

 

ANKETAMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk