Diesel je správny chlap

pridal NoName 25.10.2021 o 20:05
Diesel je správny chlap


Len nedávno sme písali o dcére zosnulého Paula Walkera, kde sme spomenuli aj to, aký skvelý vzťah má s Vin Dieselom (54). A že to tak skutočne je, potvrdili obaja pár dní späť. Meadow Walker (22) sa totiž v piatok vydala a k oltáru ju doviedol jej krstný otec - Diesel.

Svadba prišla len dva mesiace po zásnubách. A ak ste čakali nejakú gýčovú veselicu, nie je to tak. Všetko bolo podľa fotiek decentné a elegantné. Dokonca ani šaty Meadow neboli žiadny nevkusný počin nejakého premotivovaného dizajnéra. Práve naopak. Zvolila asi tie najklasickejšie biele šaty, ktoré dokonca nemali za sebou ani vlečku.

Jej veľkého dňa sa zúčastnila aj herečka Ruby Rose (35). Tá si v roku 2017 zahrala po boku Vina Diesela v akčnom filme xXx: The Return of Xander Cage.

Pod fotkami zo svadby Meadow zas blahoželali členovia “rodiny” Rýchlo a zbesilo - Nathalie Emmanuel (32) a Gal Gadot (36) a raper Ludacris (44).

 

BONUS:

1. Diesel berie Meadow ako svoju vlastnú dcéru. Nedávno dokonca v rozhovore priznal, že mu modelka každý rok ako prvá zaželá všetko najlepšie ku Dňu otcov. Taktiež zavtipkoval, že sa ona o neho stará viac ako on o ňu.

2. Inak kto nevedel, tak taký fun facts, Diesel po smrti Paula Walkera pomenoval svoju dcéru Pauline.

Fotky zo svadby

Diesel je správny chlap

 

Diesel je správny chlap

 

Diesel je správny chlap

Diesel je správny chlap

 

Diesel je správny chlap

 

A napokon video

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Meadow Walker (@meadowwalker)

 

Zdroje: Instagram.com/meadowwalkerMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk