Koho cecky?

pridal NoName 7.11.2021 o 19:56
Koho cecky?


Všetci tí, čo v minulom článku o Halloweene oplakávali osoby, ktoré tam chýbali, môžu mať srdce opäť na poriadku. Tu je pokračovanie debilných masiek z víkendu.

Keďže sme mnohých do série nezaradili, rozhodli sme sa urobiť druhý diel Halloweenského špeciálu. Plus nás presvedčil aj Justin Bieber (27) s manželkou Hailey (24), ktorým jeden kostým nestačil. Na druhý deň si preto na seba obliekli zas niečo iné. (Nie sú ale jediní, aby sme im nekrivdili)

!!!SPOILER!!! Justin na seba hodil konečne niečo menej prvoplánové (nič veľkolepé však nečakajte).

!!!SPOILER N.2!!! Hailey po kostýme Britney Spears (39) nestačila jedna maska, tak si na seba drbla rovno dva nové looky.

Ak ste mimochodom nevideli prvú časť - KLIKNITE SEM!!! A ak chcete vidieť tie najbizarnejšie masky ever (necelebritné) - KLIKNITE SEM!!!

Nezabudnite v komentároch hlasovať, koho ste podľa titulnej fotky tipovali a kto mal najlepšiu a najhoršiu masku.

Začneme teda už spomínanými

 

Hailey Bieber (24)

(posúvajte doľava, nech vidíte mačičku v detailnom pohľade)

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Justin Bieber (@justinbieber)

 

Justin Bieber (27)

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Justin Bieber (@justinbieber)

 

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Justin Bieber (@justinbieber)

 

Spoločne, kde už Hailey mala 3. look

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Justin Bieber (@justinbieber)

 

Preklikaj sa a uvidíš aj ich psa

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Hailey Rhode Baldwin Bieber (@haileybieber)

Billie Eilish (19)

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa BILLIE EILISH (@billieeilish)

 

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa BILLIE EILISH (@billieeilish)

 

Britney Spears (39)

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Britney Spears (@britneyspears)

Paris Hilton (40)

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Paris Hilton (@parishilton)

 

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Paris Hilton (@parishilton)

 

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Paris Hilton (@parishilton)

Taylor Swift (31)

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Taylor Swift (@taylorswift)

 

Kim Kardashian (41)

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Kim Kardashian West (@kimkardashian)

 

Kendall Jenner (26)

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Kendall (@kendalljenner)

Megan Thee Stallion (26)

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Megan Thee Stallion (@theestallion)

 

Vanessa Hudgens (32)

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa 🔮Vanessa Hudgens🔮 (@vanessahudgens)

 

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa 🔮Vanessa Hudgens🔮 (@vanessahudgens)

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa 🔮Vanessa Hudgens🔮 (@vanessahudgens)

 

Cardi B (29)

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Cardi B (@iamcardib)

 

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Cardi B (@iamcardib)

Olivia Rodrigo (18)

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Olivia Rodrigo (@oliviarodrigo)

 

Bella Thorne (24)

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa BELLA (@bellathorne)

 

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa BELLA (@bellathorne)

Madison Beer (22)

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Madison Beer (@madisonbeer)

 

Lele Pons (25)

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Lele Pons (@lelepons)

 

Cole Sprouse (29)

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Cole Sprouse (@colesprouse)

Heidi Klum (48)

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Heidi Klum (@heidiklum)

 

Amber Rose (38)

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Amber Rose (@amberrose)

 

Eric Stonestreet (50)

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Eric Stonestreet (@ericstonestreet)

Irina Shayk (35)

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa irinashayk (@irinashayk)

 

Jessica Alba (40)

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Jessica Alba (@jessicaalba)

 

Jennifer Garner (49)

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Jennifer Garner (@jennifer.garner)

Chrissy Teigen (35)

?
?
?
?
?
Zobrazi? tento pr?spevok na Instagrame
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?

Pr?spevok

 

(tu neviem, kto je pod maskou, ale je to vtipné)

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa chrissy teigen (@chrissyteigen)

 

Blake Lively (34)

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Blake Lively (@blakelively)

 

BONUS:

Táto ani kostým nepotrebuje, tá ho má permanentne po celý rok… Bárbinka naša

?
?
?
?
?
Zobrazi? tento pr?spevok na Instagrame
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?

Pr?spevok

 

Zdroje: Instagram.com







Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk