Amber Heard pašovala do Austrálie psov

pridal NoName 9.11.2021 o 22:19
Amber Heard pašovala do Austrálie psov


Ona obvinila Johnnyho Deppa (58) z domáceho násilia, no sama teraz čelí obvineniu z trestného činu… Že by karma? Nie, len bývalý hercov zamestnanec, ktorý má už Amber Heard (35) a jej imidž svätuškárky a chudinky plné zuby a preto sa rozhodol prehovoriť.

Všetko sa to malo stať ešte v roku 2015, kedy Heard cestovala do Austrálie. Do nej však neplánovala ísť sama. So sebou chcela vziať aj jej dvoch yorkshirov Pistola a Booa. Bývalý zamestnanec Johnnyho Deppa (Kevin Murphy) jej však povedal, že to nie je dobrý nápad. Podľa jeho slov jej niekoľkokrát opakoval, že to nemôže urobiť, je to nelegálne. Amber to však brala na ľahkú váhu a rozhodla sa porušiť zákon. Kevin taktiež uviedol, že potom herečka nútila všetkých zamestnancov aby o pravde mlčali, prípadne ju popreli.

Na porušeniu zákona sa ale akosi prišlo. Heard čelila vtedy trestnému konaniu zo strany austrálskych úradov. Podarilo sa jej to však všetko zahladiť. Pomôcť jej mal predovšetkým Kevin, ktorý na súde podal krivú výpoveď. (Od neho taktiež chcela, aby zavolal jej bývalej asistentke Kate a presvedčil ju, aby taktiež klamala. Tá to však odmietla… No napokon nevypovedala).

Teraz sa ale prípad opäť otvoril a Amber už nemá podporu v Kevinovi. Práve naopak. Ten teraz verejne tvrdí, že herečka čin skutočne spáchala a on (hoci bol pod prísahou) podal krivú výpoveď… Keď sa ho právnici spýtali, prečo to urobil, odpovedal:

Pretože Amber disponovala veľkou mocou a zničila by mi život.

Momentálne mu za klamanie pred súdom hrozí 14 rokov. A Amber sa tiež bude musieť opäť pred súdom ukázať. Akutálne je však ešte stále vyšetrovaná queenslandským Ministerstvom poľnohospodárstva, vody a životného prostredia.

 

Spomínané psíky

Amber Heard pašovala do Austrálie psov

 

Amber Heard pašovala do Austrálie psov

Amber Heard pašovala do Austrálie psov

 

Amber Heard pašovala do Austrálie psov

 

Aj Johnny ich mal pravdepodobne rád

Amber Heard pašovala do Austrálie psov

 

Zdroje: Theguardian.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2021 redakcia@pikosky.sk