Rodina Addamsovcov má už 30 rokov

pridal NoName 15.11.2021 o 8:35
Rodina Addamsovcov má už 30 rokov


Určite si všetci pamätáte na tento legendárny film z roku 1991. Zvláštna a morbídna rodinka, ktorá viedla naozaj netradičný spôsob života. V televízii ho vtedy dávali niekoľkokrát za rok, čiže verím, že si naň mnohí spomínate a nie je tu tak odveci. Rodina Addamsovcov oslávila už 30 rokov, a my sa teda pozrieme na hlavných predstaviteľov… Takto sa zmenili.

Morticia - Anjelica Huston (70)

Smrteľne krásnu a štíhlu Morticiu by ste dnes asi len ťažko spoznali. Herečka Anjelica časom pribrala a (našťastie) si neponechala ten bizarný štýl make-upu z pľacu (aspoň odtieň púdru zmenila). Momentálne je hlasom animovaných postavičiek vo filmoch a seriáloch pre deti.

Rodina Addamsovcov má už 30 rokov

 

Wednesday - Christina Ricci (41)

Svoju kariéru odštartovala ako 9-ročná práve v spomínanom filme. A hoci sa herectvu venovala aj ďalej, v súčasnosti je hovorkyňou organizácie, ktorá vystupuje proti sexuálnym útokom.

Rodina Addamsovcov má už 30 rokov

Pugsley - Jimmy Workman (41)

Jimmy sa do role Pugsleyho Addamsa dostal náhodou, keď na kasting prišiel ako sprievod svojej sestry, ktorá si chcela zahrať Wednesday. Tá (ako už viete) rolu nedostala, no on áno. Po Addamsovcoch v hereckej kariére nepokračoval, ale vo filmovej brandži ostal. Teraz pôsobí ako člen technického štábu.

Rodina Addamsovcov má už 30 rokov

 

Strýko Fester - Christopher Lloyd (83)

Tento herec sa od filmu Rodina Addamsovcov nezastavil. Účinkoval napríklad v trilógii Návrat do budúcnosti (kde si zahral jednu z hlavných postáv - vynálezcu stroja času, doktora Emmetta Browna), Piraňa 3D, Môj strýko z Marsu, Všetko je dovolené a pod… Momentálne ešte stále natáča, stvárňuje však už menšie role.

Rodina Addamsovcov má už 30 rokov

Lurch - Carel Struycken (73)

Carel hral vo filme Rodina Addamsovcov sluhu. Potom sa ešte objavil v známom filme z roku 1997 Muži v čiernom. A hoci sa herectvu ešte ako-tak venuje, viac sa oddal inému umením… Struycken je dnes zanieteným fotografom. Dokonca má aj vlastnú stránku s dielami. Ak Vás zaujíma, KLIKNITE SEM!!!

Rodina Addamsovcov má už 30 rokov

 

Gomez

Pri tomto človeku, žiaľ, nemáme fotky na porovnávačku… Raúl Julia rok a pol po nakrútení filmu Rodina Addamsovcov 2 zomrel na rakovinu. Upadol do kómy, z ktorej sa už neprebral.

Rodina Addamsovcov má už 30 rokov

 

BONUS 1

 

BONUS 2

V kinách ešte prípadne stále beží animovaná jednohubka Rodina Addamsovcov 2 (recenzia TU!).

 

Zdroje: Cinemablend.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk