Adele išla na koberček k Oprah

pridal NoName 16.11.2021 o 20:05
Adele išla na koberček k Oprah


Najbohatšia Afroameričanka 20. storočia opäť využila šancu a do svojej záhradky si pozvala ďalšieho momentálne “trendy” človeka. A ako už podľa fotky a názvu viete (po Meghan Markle (40) s Harrym (37), či transexuálovi Elliotovi (34)), prišla na spoveď speváčka Adele (33). Tá priznala, že rozvod jej spôsobil psychické problémy a až také stavy, kedy si vôbec necítila svoje telo.

Bývalý muž síce pred súdom donutil Adele súhlasiť s doživotnou mlčanlivosťou o manželstve, tá na to akosi zabudla...resp. sa na to vykašľala. U Oprah Winfrey (67) totiž prehovorila o ich krachu vzťahu.

Že sa jej 8-ročné manželstvo rozpadá zistila podľa jej slov z testu osobnosti v ženskom magazíne. (Áno, skutočne… Ak máte väčšie IQ ako teplotu tela, nerobte to... preboha.)

Pri otázke „Povedz niečo, čo o tebe nikto nevie“ svojim priateľom podľa jej slov odvetila: „Ja vlastne nie som šťastná. Stále len balansujem na tom istom mieste.“ Ostatní vraj „zalapali po dychu“ a Adele si vtedy položila otázku, na čo to vlastne robí..

Celý život som bola posadnutá tým, aby som mala nukleárnu rodinu, pretože ja sama som v takej nevyrastala, “ povedala speváčka, ktorá s otcom nemala dobrý vzťah práve kvôli tomu, že ju a jej mamu opustil. (Písali sme o tom, ak chceš vedieť viac - KLIKAJ SEM!!!

Už odmalička som si preto hovorila, že keď raz budem mať deti, budeme kompletná rodina. A snažila som sa veľmi, veľmi dlho.

Napokon sa však Adele so Simonom Koneckim (47) rozviedla. Dobre to však vôbec neznášala.

Po rozvode som mala desivé úzkostné ataky. Bola som z nich kompletne paralyzovaná a zmätená, pretože som pri nich nebola schopná ovládať svoje telo, “ priznala Adele s tým, že 45 kíl sa jej podarilo zhodiť práve kvôli tomu, že jedinú úľavu nachádzala len v posilňovni.

A hoci vyzerá teraz omnoho lepšie a cíti sa už fajn, nevydarené manželstvo ju vraj stále ešte trápi

Hanbím sa za to, že som sa tak rýchlo rozviedla. Je to skoro, akoby som manželstvo nerešpektovala, “ povedala Oprah. Adele ešte dodala, že jej exmanžel „zachránil život“, pretože vďaka nemu sa nevydala na „nekalé chodníčky“, keď začala byť extrémne slávna. (Tou poslednou vetou si ho udobrila, aby sa nehneval, že o nich rozpráva pred celým svetom.)

 

Na posedky prišla

Snímky z rozhovoru

Adele išla na koberček k Oprah

 

Nebojte sa, takto vysmiato o rozvode a psychických chorobách nehovorila...

Adele išla na koberček k Oprah

 

Tie vlasy má ale fakt peckové.

Adele išla na koberček k Oprah

Takto sa tvárila pri slovách o rozvode.

Adele išla na koberček k Oprah

 

Oprah ukazujúca na osobu, ktorá jej opäť prinesie chvíľku slávy.

Adele išla na koberček k Oprah

 

Ak chcete inak vedieť o Adele niečo nové, tu máte 73 otázok a odpovedí. (Pozrite sa na tie vlasy ešte raz vo videu!!!)

 

Zdroje: Independent.co.uk, Youtube.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk