Irina a Bradley opäť spolu?

pridal NoName 18.11.2021 o 20:11
Irina a Bradley opäť spolu?


Neviem, čo zas títo dvaja tu na nás hrajú. Každopádne... vytúženú pozornosť dostali, čiže sa radovať môžu, vyšlo im to.

Irina Shayk (35) už očividne nie je také terno medzi celebritami. Na PR vzťahy ju už pravdepodobne moc nechcú, keďže partnerku robila snáď každému možnému chlapovi, ktorý potreboval pri sebe na nejaký čas ženu. Proste taká fejková frajerka. A však čo? Zaplatené to mala isto veľmi slušne...

Čo je skôr na tom blbé je to, že sa tým stala nedôveryhodná. Čím viac “zákaziek” vzala, tým menej jej ľudia tú obrovskú lásku verili. Preto o prácu postupne prišla. Dá sa vlastne povedať, že je teraz nezamestnaná… A to je možno aj dôvod, prečo opäť začala spievať tú istú pesničku.

Irina sa znova ukazuje na verejnosti s bývalým manželom Bradleym Cooperom (46). A ak si myslíte, že je to kvôli ich zazmluvnenemu dieťaťu, ste na omyle. Po ulici sa pretŕčajú s úsmevom od ucha k uchu bez dcéry Ley (4).

Ani nebolo jasné, kedy sa Irina prestala s Kanyem “Ye” Westom (44) stretávať… Zrazu ju len Ignác nedávno zahliadol s Cooperom ako sa spoločne držali pod pazuchou a zjavne sa fajn bavili… (čo bolo vidieť aj cez rúško a okuliare, ktoré mala Shayk na tvári. Mrška jedna...alibisticky sa “maskovala”)

O čo im zase ide, domyslite si sami. V komentároch máte priestor na fabulácie.

Romantická prechádzka manhattanskou časťou West Village

Irina a Bradley opäť spolu?

 

Irina a Bradley opäť spolu?

 

Irina ešte pár mesiacov dozadu strávila istý čas s Ye-boom v Paríži.

Irina a Bradley opäť spolu?

Irina a Bradley opäť spolu?

 

Na toho ale už zabudla

Irina a Bradley opäť spolu?

 

Teraz dala priestor minulosti

Irina a Bradley opäť spolu?

 

Zdroje: Pagesix.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk