Čo je nové v Hollywoode?

pridal NoName 19.11.2021 o 18:59
Čo je nové v Hollywoode?


Lepšie ako palác

Začneme najprv pikoškou, ktorá vo Vás vyvolá pocit krivdy, závisti a možno trošku zlosti. (Nebojte sa, ďalšími si to vyžehlíme..)

Ukážeme Vám, kde si príživníci nažívajú po odchode z Británie. Zahraničním médiám sa totiž podarilo dostať k fotkám vily princa Harryho (37) a Meghan Markle (40). No a už z pohľadu sa dá povedať, že si dvojica len prilepšila. Hoci aj sídlo z roku 1801 vo Frogmore Cottage (ktoré zrekonštruovali za takmer tri milióny eur z peňazí daňových poplatníkov) vyzeralo dobre, na nehnuteľnosť v Santa Barbare sa nechytá. Veď sa len pozrite ako si žijú večne nespokojní Sussexovci v Kalifornii.

Za bránami to vyzerá takto

​​

Čo je nové v Hollywoode?

 

Čo je nové v Hollywoode?

 

Čo je nové v Hollywoode?

Čo je nové v Hollywoode?

 

Čo je nové v Hollywoode?

 

Čo je nové v Hollywoode?

Čo je nové v Hollywoode?

 

Čo je nové v Hollywoode?

 

Čo je nové v Hollywoode?

 

Ak chcete vidieť viac z domu a niečo o ňom vedieť - KLIKNITE SEM.

Napokon do toho pôjde

Teraz sľúbená “vyžehlovacia” pikoška. Len pred pár týždňami sme písali, že spoločnosť Telemundo chystá po mnohých rokoch pokračovanie seriálu Skrytá vášeň. Obsadenie však nebolo kompletné. Prvé informácie zneli, že milovaný Franco sa v druhej sérii neobjaví. Herec Michel Brown (45) totiž nesúhlasil s tým, aby mala telenovela pokračovanie a preto ponuku neprijal. Odstupom času však názor zmenil (resp. asi sa dohodli na poriadne veľkých prachoch a Michael napokon na to teda kývol. Isto ho proste uplatili…).

Že sa napokon v pokračovaní Skrytej vášne teda objaví aj Brown, prezradila ako prvá seriálová Norma (Danna García (43)) na svojom livestreame na Instagrame. O čosi neskôr to potvrdil aj samotný Michael, ktorý pridal zas na svoj profil fotku Francovho klobúka s popisom:

Našiel som niečo, čo som si pred 18 rokmi skryl, niečo, k čomu mám veľkú náklonnosť a bolo to súčasťou skvelého príbehu. Tento týždeň vám poviem, čo s tým urobíme!

Čo je nové v Hollywoode?

 

Keby ste vedeli po španielsky, nepozerali by ste sa len na tie modré oči, ale rozumeli by ste aj to, že svoju účasť v pokračovaní potvrdzuje tiež vo videu.

?
?
?
?
?
Zobrazi? tento pr?spevok na Instagrame
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?

Pr?spevok

 

Zdroje: Instagram.com/michael123brown

Koľko jej dávate?

Je to tu. Sloboda prináša iné možnosti… a dobre o tom vie aj Britney Spears (39), ktorá si ju začína po 13. rokoch opäť užívať. A to rovno zhurta. Speváčka priznala, že je pripravená opäť plodiť. Maternicu má pripravenú a už to ostáva len v Božích rukách…

Britney sa ani počas opatrovateľstva netajila tým, že by chcela ešte ďalšie deti. Vtedy to však nebolo možné. Ako totiž neskôr vyšlo najavo, speváčka musela sexovať jedine s ochranou. (Zaujímalo by ma, či jej pchali tabletky do úst, alebo počas aktu došiel tatko s tým, že: „Hej bráško, predtým ako do mojej dcéry zasunieš, nezabudni na kondóm!“... Fakt mi to rozum neberie.) Každopádne to už je jedno. Spears je už voľná a keď bude chcieť, môže sa nechať napúšťať aj 24/7 a plodiť deti každý rok ako taká čerešňa úrodu. A možno to tak aj bude. Sama pred pár dňami priznala, že nad tehotenstvo uvažuje.

Premýšľam nad tým, že by som mala ďalšie dieťa, ” napísala k fotke nôh náhodného mimina a dodala:„Zaujímalo by ma, či je to dievča… Že je ale na špičkách, lebo niečo skúma, je isté.

 

Spomínaná fotka

Čo je nové v Hollywoode?

 

Tak čo, koľko jej dávate? Tipnite, kedy tu bude pikoška o tom, že Britney je tehotná.

 

Zdroje: Instagram.com/britneyspearsMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk