V Praze je blaze

pridal NoName 30.11.2021 o 23:06
V Praze je blaze


Ak chceš stretnúť sexoša Chris Hemsworth (38), teraz máš veľkú možnosť. Známy herec totiž natáča u susedov Pepanov. Tak ak po tom túžiš, utekaj do Prahy. Ešte ho určite stihneš. Predom však upozorňujeme, že tam nie je sám. Žiaľ… spoločnosť mu robí jeho manželka Elsa Pataky (45) s deťmi.

Chris je v Prahe už od začiatku novembra. Pricestoval sem kvôli nakrúcanu filmu Extraction 2. Ako správny turista, (keď práve nenatáča) nesedí len na hoteli, ale navštevuje aj známe vyhľadávané miesta Prahy. A cudzie mu nie sú ani miestné tradičné pokrmy. Podľa jeho Instagramu môžeme vidieť, že spoločne aj s Elsou dokonca v centre ochutnali našu skalickú pochutinu - trdelník.

A keďže sú v hlavnom meste už necelý mesiac a videli už skoro všetko možné, rozhodli sa zájsť aj o čosi ďalej… Nie, na Slovensko sa, bohužiaľ, nevybrali. Namierili si to rovno opačným smerom. Podľa posledného postu rodina Hemsworthovcov strávila víkend v Karlových Varoch. Tam sa Chris aj so synom vyšantili na dlažobnej zvonkohre... Veď pozrite sa, ako málo stačí k radosti.

 

Také na tých ich hollywoodských hodíkoch nemajú!!!

?
?
?
?
?
Zobrazi? tento pr?spevok na Instagrame
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?

Pr?spevok

Kto dostal na trdláč tiež hneď chuť?

?
?
?
?
?
Zobrazi? tento pr?spevok na Instagrame
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?

Pr?spevok

 

Mňam Chris.. a mňam trdelník!

V Praze je blaze

 

Jedna taká klasická fotka z Prahy

V Praze je blaze

A potom takáto silno zamilovaná

V Praze je blaze

 

Zaujímalo by ma, koľko ľudí ich takto v centre zastavilo…

V Praze je blaze

 

BONUS:

Trailer na film Extraction 2

 

Zdroje: Instagram.com/chrishemsworth, Instagram.com/elsapatakyconfidentialMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk