Božská Alexandra Daddario

pridal NoName 5.12.2021 o 12:01
Božská Alexandra Daddario


Potom, čo tu boli štramáci Pedro (46)Boyd (40) pre dámy, dneska máme niečo pre mužské pokolenie. Prichádza Alexandra Daddario (35), ktorá má okrem neuveriteľne mega skvelej postavy aj závideniahodný ksichtíček. Hlavne jej očné buľvy sú magicko – nebesky výrazné. Okrem nich ju príroda obdarila aj nadpozemskými superkozami, ktorým môžu konkurovať hádam len kozy Emily Ratajkowski (30). Táto slečna je celá absolútne fyzicky dokonalá. Mrcha jedna. Ešte aj meno má pekné.

Keď ju človek vidí, nevie, do ktorých očí sa pozerať, či do tých horných, alebo do tých dolných. Pomenovanie herečka je síce asi dosť prisilné. Herectvo jej nejako extra nejde. To však ale nikoho netrápi, lebo keď sa zjaví na obrazovke a dá dole tričko, spôsob akým hrá by si aj tak nikto nevšímal.

Táto krásavica sa narodila v New Yorku a má talianskych, írskych a dokonca aj československých predkov (Veď zo Slovenska predsa vždy boli najkrajšie ženy na svete nie? Aspoň sa to hovorí). Od mala vedela, kým bude. S takým peknom fejsom a fyzickými prednosťami čo dostala do vienka bola na hviezdu asi predurčená. Ukazovať v telke sa začala v roku 2002 v seriáli All my children. Taká výraznejšia rola bola ako Annabeth v Percy Jacksonovi. A to v jednotke aj v dvojke. Ďalej sa zjavila v hororovom snímku Texaský masaker motorovou pílou 3D, kde na radosť všetkých mužov ukázala svoje veľké prednosti. Sem tam potom zahrala aj menšie úlohy v Sestričke Jackie a v Zákone a poriadku. Ukazovanie ceckov ju neomrzelo, a tak ich obnažila aj v True detective. To už chlapom ozaj museli tiecť slinky.

Filmy, ktoré natočila nie sú nejako extra úspešné, ale dá sa na niektoré z nich pozerať. Možno ju nejaká životná rola ešte čaká. V San Andrease mala pľúcny talent. V pobrežnej hliadke a v komédií The Lavoyer nám s Kate Upton (29) predstavili super postavičky. Mimochodom, tento film je totálna hlúposť, ale komu sa tieto dve ženské páčia, rád si ho pozrie iba kvôli nim. Celkom známa je aj komédia Vieš udržať tajomstvo? Ešte sa vrátim k Pobrežnej hliadke. Tu hrala so Zacom Efronom (34) a keďže sa mali k sebe a pridávali aj obrázky na sociálne siete, začali sa šíriť klebety o ich vzťahu. Nikdy ho oficiálne nepotvrdili a sama Alexandra sa vyjadrila, že sú len dobrí priatelia, nič viac. Boli by celkom pekný párik, len Zac pôsobí trošku dojmom, že sa mu viac páčia muži ako ženy.

Momentálne hrá v seriáli Biely Lotos, ktorý má celkom dosť vysoké hodnotenie. Potom je tu ešte Who womans kill? Krimi, ktoré moc známe nie je. Mihla sa aj v American horor story, čo tiež nie je na hanbu.

Jej sexeappeal si všimol aj Adam Levine (42), preto ju obsadil do svojho hudobného videoklipu. Okrem toho hviezdila aj v Radioactive od Imagine Dragons. Ak chcete s ňou vidieť nejaký rozhovor, kuknite na youtube, kecala vo veľa show, napríklad bola aj u Jamesa Cordena (43). Ale to asi každá celebritka, čo niečo znamená.

A teraz ešte nejaké ďalšie info o jej chlapoch. V minulosti mala štyri vzťahy, všetky zlyhali. Najdlhšie chodila s Jasonom Fuchsom (35) a to štyri roky. Rozchod nastal v roku 2009. Momentálne je zaláskovaná s Andrewom Formom (52) , úspešným filmovým producentom. Ten má dve deti z predchádzajúceho manželstva.

V septembri sa o nej písalo v súvislosti s tým, že predáva svoj apartmán v New Yorku, pretože s Andrewom (52) kúpili dom v Los Angeles (postavený v roku 1927).

Ako správna hviezdička aj ona vymetá párty a večierky. Naposledy sa ukázala na párty GQ man of the year, kde mala zaujímavé polopriesvitné šaty takpovediac korzetového štýlu. Fotka nižšie.

Jej prvá rola v All my children (2002).

Božská Alexandra Daddario

 

Ako Annabeth v Percy Jacksonovi (2010).

Božská Alexandra Daddario

 

True detective (2014).

Božská Alexandra Daddario

V Pobrežnej hliadke ukázala luxusnú postavičku (2017).

Božská Alexandra Daddario

 

So Zacom (34) v období natáčania Pobrežnej hliadky.

Božská Alexandra Daddario

 

Na premiére Bieleho Lotosu (2021).

Božská Alexandra Daddario

Hypnotizujúce oči.

Božská Alexandra Daddario

 

Nie, naozaj nemá šošovky.

Božská Alexandra Daddario

 

Tuto má ten pohľad trošičku strašidelný.

Božská Alexandra Daddario

Do ktorých očí sa pozeráte?

Božská Alexandra Daddario

 

S priateľom.

Božská Alexandra Daddario

 

Ktorá herečka má krajší kukuč? Dajte meno, ak taká existuje.

Božská Alexandra Daddario

Ešte jedna v plavkách.

Božská Alexandra Daddario

 

Jej brat Mathew (34). Stál by za hriech. Krásu majú v rodine.

Božská Alexandra Daddario

 

Na hore spomínanej GQ párty.

Božská Alexandra Daddario

Na instagram pridáva aj takéto fotky.

Božská Alexandra Daddario

 

Pokiaľ Vám Alexa narobila komplexy, nebuďte smutné. Buďte radi, že nevlastníte nesympatický a večne odpudivý výraz ako táto ženská.

Božská Alexandra Daddario

 

 

 

Aby sme článok ukončili peknou fotkou, tu je Alexandrin psík. Levon.

Božská Alexandra Daddario

 

Zdroje: News18.com, Nickiswift.com, News18.com, Yahoo.com, Dailymail.co.uk, Thefamouspeople.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk