Keď umrieť, tak aspoň tučná a spokojná

pridal NoName 6.12.2021 o 22:56
Keď umrieť, tak aspoň tučná a spokojná


Ak by mala paranoja fyzickú podobu, vyzerala by ako Jennifer Coolidge (60). Tá totiž priznala, že keď sa pred dvoma rokmi objavil smrteľný vírus, začala sa pripravovať na smrť. Nie však tak ako mnohí iní američania. Stiflerova mama si skutočne nerobila v pivnici bunker a zásoby jedla… tá to jedlo rovno skonzumovala ihneď… Lebo veď kedy, keď nie teraz a ide koniec sveta…? No a to malo za následok to, že herečka pribrala až necelých 20 kíl.

Keď umrieť, tak aspoň tučná a spokojná… tým sa riadila aj paranoidná Jennifer, ktorá si myslela, že koronavírus zničí celé ľudstvo na planéte Zem. Preto v jej posledných chvíľach začala robiť to, čo vždy chcela a milovala. Žrať, napchávať sa a hltať.

Myslela som si, že všetci zomrieme. Ozaj. Tak som sa si povedala, že sa ujem k smrti. Niekedy som mala päť alebo šesť vegánskych pizz denne, ” povedala otvorene Jenny.

Keď však po čase zistila, že koronavírus nie je atómová bomba a nevyhubí každého v okolí stoviek kilometrov, bolo už neskoro. Coolidge mala na váhe o 18 kíl viac. V tom momente začala trpieť nízkym sebavedomím (čo je v jej prípade fakt divné) a akékoľvek pracovné ponuky neprijímať. Dokonca aj úlohu v seriáli Biely lotus najprv dlho odmietala. „Nechcela som byť pred kamerou taká tučná. Ale moja dobrá priateľka ma prehovorila, ” prezradila Jennifer, ktorá namiesto toho aby priznala, že sa počas lockdownu vypapkala, si vymyslela smutnú báchorku o tom, ako sa chudiatko pripravovalo na smrť… Taký scenár na film hodný Oscara. Názov by znel: Ako karanténa ničí ženské postavy.

Jenny pred karanténou

Keď umrieť, tak aspoň tučná a spokojná

 

V minisérii The White Lotus

Keď umrieť, tak aspoň tučná a spokojná

 

Keď umrieť, tak aspoň tučná a spokojná

Trailer na ten skvost… (Ak to niekto inak videl, dajte pls recenziu, dik)

 

Ona je podľa mňa aj tak jedna z tých žien, ktorá keď priberie aj +30kg, človek si to cez tie obrovské cecky ani nevšimne… pretože tie vnady zatienia všetko a optický aj všetko ostatné zmenšia

​​

Keď umrieť, tak aspoň tučná a spokojná

 

Jedno nostalgické video o Stiflerovej mame…

Hádanka do komentáru inak… Čo znamená MCBP? Prvý/á dostane srdiečko od admina.

 

Zdroje: Dailymail.co.ukMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk