Freida Pinto porodila.

pridal NoName 10.12.2021 o 18:59
Freida Pinto porodila.


Na Pikoškách sa dlhšiu dobu nezjavila žiadna indická herečka. Poďme to dneska trošku napraviť a jednu snedú krásavicu si sem dať. Reč bude o Freide Pinto (37) celkom sympatickej herečke z Bombaja. Ak Vám to meno nič nehovorí a z týchto končín sveta poznáte iba Priyanku Chopru (39) alebo Aishwaryu Rai Bachchan (48), skúste si spomenúť na rok 2008. Vtedy vyšiel celkom veľký filmový hit – Milionár z chatrče. Hlavnú úlohu tu hralo chalanisko Dev Patel (31), ktorý sa vo filme zúčastnil indickej verzie hry: Chcete byť milionárom? (Veď viete, to je tá súťaž čo moderoval Nikodým a strašne žral nervy divákom a súťažiacim tým napätím čo vytváral). Vedľa neho sa blysla v úlohe kamošky spomínaná Freida, ktorú táto rola odniesla priamo do náručia Holywoodu. Film je síce starý už nejakých 13 rokov, ale je celkom pozerateľný a kvalitu nezaprie. Možno aj lepší ako niektoré nové veci čo boli natočené. Hviezdička sa potom ešte ukázala v ďalších snímkach, taký úplne najznámejšia je napríklad Zrodenie planéty opíc. Potom už vo filmografii nemá nejaké extra dobré filmy. Možno ešte seriál Cesta, tam si zahrala s Aaronom Paulom (42). To je ten týpek, čo varil piko s Heisenbergom.

Ináč je táto ženská milá, skromná osôbka (aspoň tak pôsobí), ktorá na seba neupozorňuje za každú cenu (ako Kardashianky trebárs). Žiadne škandály, nahé fotky a podobne. Možno pre to sa o nej až tak priveľmi nepíše a nie je veľmi v popredí.

Najnovšie k nej priletel bocian a priniesol jej koncom novembra chlapčeka. Dala mu meno Rumi Ray. Otcom je manžel Cory Tran (34). Jeho narodenie bolo oznámené na instagrame, ale tváričku dieťaťa ešte neodhalila. Fotku pridala tiež na počesť narodenín jej chlapa so sladkým textom: „Šťastné narodeniny otecko Cory. Oslavujeme môjho manžela, priateľa a partnera v živote. Vidieť, že sa z Teba stal nielen otec, ale aj super otec. To ma robí emotívnou a napĺňa ma radosťou. Dodáva to tejto nevyspanej mame oddych a ani netušíte, ako veľmi si to vážim. Som tak vďačná a zamilovaná do našich životov. Šialene Ťa milujem. Rumi – Ray, si šťastný chlapec. “

 

Spomínaná fotka z instagramu.

Freida Pinto porodila.

Prvýkrát bolo tehotenstvo oznámené na insta v júni. Odvtedy pridávala takéto fotky s bruškom.

Freida Pinto porodila.

 

S manželom (a bábätkom).

Freida Pinto porodila.

 

Freida Pinto porodila.

Freida Pinto porodila.

 

Takto vyzerala, keď sa premávala po uliciach.

Freida Pinto porodila.

A takto na červenom koberci.

Freida Pinto porodila.

 

Vo filme Milionár z chatrče.

Freida Pinto porodila.

 

Zdroje: People.com, Outlookindia.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk