Semeno Tristana bolo zneužité

pridal NoName 14.12.2021 o 11:26
Semeno Tristana bolo zneužité


Ešte začiatkom roka sa zdalo, že je všetko v poriadku. Naivná Khloé Kardashian (37) dala neverníkovi Tristanovi Thompsonovi (30) ďalšiu šancu a nažívali si spoločne ako jedna šťastná rodinka… teda aspoň pár mesiacov. Ako sa totiž hovorí, raz neverník, navždy neverník. A basketbalista to len potvrdil.

Ten zas nevedel udržať svoju jednookú čiernu užovku medzi nohami a pchal ju opäť do nesprávnych dier. A nepomohlo k tomu, aby Khloé znova nepodviedol ani vyhadzov Jordyn Woods (24) zo sekty. (S ňou mal kedysi pletky a zatiaľ čo ona z toho vyšla ako najväčšia pinda, on v Kardashian-Jenner rodine naďalej zostal.)

Ako vyšlo totiž najavo, Tristan si nedal povedať a nevážil si svoju XY šancu od Khloé ani teraz. Jednoducho mal stále potrebu pichať aj iné. A tak to robil. Najprv poza chrbát, potom aj s dôkazmi, no tie Kardashianka najprv ignorovala. Khloé totiž neverila, že ten jej neverník by bol schopný niečo také urobiť. V žiadnom prípade!!! Znova už nie!

Naivná a zaslepená bola až do momentu, dokiaľ jedna z Tristanových známych (dokonca osobná trénerka) neostala tehotná a nezačala tvrdiť, že je to jeho dieťa. Vtedy už konečne nabrala Godzila odvahu a basketbalistu konečne odkopla. (Dokedy? To ešte uvidíme. Zatiaľ sa však drží. A tak skoro ho späť určite nevezme, keďže Tristan má už ďalšie dieťa.)

Verím tomu, že pri poslednom rozchode jej Thompson celú situáciu vysvetlil tak, že on za to tentokrát naozaj nemôže. Že spomínaná známa len zneužila jeho semeno, ktoré našla na vreckovke po jeho intímnom momente v šatni, kedy namiesto proteinu šejkoval niečo iné. Inak to jednoducho nemôže byť.
Našťastie mu túto neuveriteľnú historku Khloé nezožrala a pustila ho k vode. A to aj cez fakt, že je to otec jej dcéry True (3). No a tá má už pár dní nového súrodenca.

Trénerka Maralee Nichols (31) 2. decembra porodila Tristanovi Thompsonovi tretieho potomka. Čo to je, nie je známe. A Khloé je za to isto aj rada. Nemyslím si totiž, že by dievčatá chodili spolu s deťmi na pieskovisko a hovorili si pritom o tom, ako jeho penis voňal od vagíny ten druhej.

 

Na pohľad šťastná rodinka

Semeno Tristana bolo zneužité

 

Semeno Tristana bolo zneužité

Semeno Tristana bolo zneužité

 

Semeno Tristana bolo zneužité

 

Až napokon drb… tehotná trénerka a kamarátka Maralee, ktorá tvrdí, že dieťa čaká práve s Tristanom.

Semeno Tristana bolo zneužité

Semeno Tristana bolo zneužité

 

Thompson… bolo ti to treba???

Takýto výraz mala inak asi aj Khloé, keď sa to dozvedela.

Semeno Tristana bolo zneužité

 

Basketbalista má ešte jedného syna, ktorý sa volá Prince Thompson (5). Toho mu porodila bývalá frajerka Jordan Craig (30).

Semeno Tristana bolo zneužité

 

Zdroje: Pagesix.com







Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk