Najškaredšia nevesta na svete sa poriadne zmenila

pridal NoName 16.12.2021 o 17:19
Najškaredšia nevesta na svete sa poriadne zmenila


Hovorí sa, že Rusky sú tie najkrajšie ženy na svete. Ak je to teda pravda, Elena pravdepodobne do federálnej republiky imigrovala v kamióne. Tá má totiž od peknej ženy veľmi ďaleko. A ak s teraz niekto myslí, že som povrchná a ako môžem súdiť na základe len môjho vkusu, odkazujem mu len toľko… pozri sa ešte raz na titulnú fotku. Nehľadiac na to, akú fajnú povahu a veľké srdce má, táto žena by skutočne mohla hrať vo filme Pán Prsteňov vypasenú matku Gluma.

Krása Elenu nielenže obišla oblúkom, tá sa rovno otočila a zmenila smer…žiaľ. Nič sa ale nedeje. Pretože Eli má vytrvalosť a našťastie žije v 21. storočí, kedy aj z hovna dokážu lekári upliesť bič (viď. Kylie Jenner (24) a jej zmena).

Ak si dobre pamätáte, v roku 2011 obletela svet fotka nevesty, ktorá sa stala ihneď virálna. Ľudia si ju začali šíriť, a smiať sa zo ženy na fotografii. Dokonca ju začali označovať za najškaredšiu nevestu na svete…čo muselo byť skutočne dosť peklo. Vďaka tomu však Elena so sebou začala niečo robiť.

Ako sama priznala, ľudia ju začali na ulici spoznávať a vysmievať sa jej. To ju robilo nešťastnou a preto sa rozhodla svoj vzhľad zmeniť. (Doba zlých ľudí, žiaľ) Plus ju ale začali trápiť aj zdravotné problémy, ktoré jej spôsobovala extrémna nadváha.

Eli tak zmenila svoj životný štýl, podstúpila liposukciu, plastiku (okrem iného) pŕs, vylepšila tvár rôznymi zákrokmi, a taktiež aj investovala do vlasov. A tramtaradáááá. Je z nej úplne iná žena. Len málokto by dnes povedal, že jej dnešné ja má niečo spoločné s pani v bielom z titulky.

Čo hovoríte na túto zmenu?

Za mňa super, ale bojím sa doby, ktorá prichádza. Viete… máte pocit, že máte pri sebe pekného človeka, s ktorým budete mať pravdepodobne dobre vyzerajúce deti a zrazu bum… obrovský nos, malé pery, divné zuby a to len preto, že Vám polovička zabudla povedať, že jej pravá podoba vyzerá diametrálne inak… Plastiky sa totiž nededia, tak ako fazety, či výplne. Keď sa na to pozerám, chlapi to skutočne nemajú ľahké. Svet filtrov, plastík a pod. To aby si pred svadbou vypýtali zdravotnú kartu, kde sú záznamy z kliniky a fotky z dospievania.

Čajka mu totiž asi pri zásnubách nebude hovoriť o tom, ako dva týždne ležala doma s dlahou prilepenou na nose, či obväzom na ušiach.

 

Najškaredšia modelka na svete v roku 2011

Najškaredšia nevesta na svete sa poriadne zmenila

 

Nepovrchná láska

Najškaredšia nevesta na svete sa poriadne zmenila

Po plastikách, nastrelených vlasoch, liposukcii… proste po všetkom, čo z nej urobilo iného človeka.

Najškaredšia nevesta na svete sa poriadne zmenila

 

To bol ten lepší prípad, kedy ti plastiky pomôžu… poznáme totiž aj opačný výsledok. Napríklad:

Donatella Versace (66)

Najškaredšia nevesta na svete sa poriadne zmenila

 

Jocelyn Wildenstein (76)

Najškaredšia nevesta na svete sa poriadne zmenila

 

Zdroje: Dailynewsreported.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk