Michelle Obama je v skutočnosti transexuál

pridal NoName 23.12.2021 o 19:47
Michelle Obama je v skutočnosti transexuál


Ako sa hovorí, čítajte, kým nezmažú!!!

Ľudstvo odhalilo pravdu a svet už preto nikdy nebude taký ako predtým… Reč je o najväčšom tajomstve elity, ktoré sa doposiaľ tajilo. Ako tvrdí tá “inteligentnejšia” časť našej spoločnosti (bádatelia), Michelle Obama (57) je jedna veľká klamárka… teda klamár. Pravda je totiž taká, že bývalá prvá dáma Spojených štátov sa narodila s bimbasom medzi nohami.

Vraj to tak už proste je… Manželka Baracka Obamu (60) je v skutočnosti transexuál. Obrovské klamstvo po rokoch prasklo a internet sa ide z toho zblázniť. Dokonca tak moc, že ani cenzúra nestíha všetko blokovať… našťastie. Inak by ste to tu teraz nečítali…

O tom, že je Mišela v skutočnosti chlap, sa začalo hovoriť už v roku 2014. Ako prvá to svetu prezradila 81-ročná komička Joan Rivers, ktorá otvorene povedala: „Je to transexuál!”.

Tá je vraj v krajine burgerov známa tým, že si pred ústa servítku nedáva. A inak to nebolo ani pred 7. rokmi, keď si ju na gay svadbe odchytil jeden z novinárov a spýtala sa, či si myslí, že by mohli mať Spojené štáty niekedy prvého homosexuálneho prezidenta, alebo ženu prezidentku. Joan odpovedala:

Už to máme s Obamovou, takže sa ukludnite všetci… Viete, Michelle je trans. Všetci to vieme a je to v poriadku.

A hoci Joan ešte v tom roku zomrela na mozgovú hypoxiu (tá vyplýva z nedostatku kyslíka v mozgu), mnohí jej rečiam aj tak uverili. A tak vznikla nová konšpiračná teória - Mišel je transka a Barack len podivín s fetišami. (Okrem toho sa ešte začalo hovoriť o tom, že komička bola zabitá samotnou Obamovou len dva mesiace po tom vyjadrení, lebo odhalila jej pravú identitu.)

Podľa “bádateľov pravdy” je na fotkách detailne vidieť, že Michelle si prechádza dlhodobou zmenou pohlavia. Teraz to však už nie je také jednoduché vidieť ako zo starších záznamov, pretože bývalá prvá dáma dlhodobo užíva hormonálne lieky, ktoré kombinuje s plastickými operáciami a dobrým make-upom. Svoje tvrdenie stavajú aj na jednom videu z roku 2007, kde vraj Mišela vyzerá ako škaredý chlap. (Odkaz bude nižšie.)

Za ďalší dôkaz považujú to, že sám Barack si opakovane nedal niekoľkokrát pozor na ústa a o svojej manželke hovoril ako o “Majklovi”. (Či to je pravda, alebo len vytrhnuté z kontextu naozaj netuším… no 100-percentne viem, že teraz všetky vyššie baby pekne nas*rem). Že je Michelle naozaj chlap prezrádza aj jej výška 180cm. Vraj na chlapa bežné, na ženu ale dosť divné. (Týmto zdravíme ďalšie transky ako Taylor Swift (32), Nicole Kidman (54), Gisele Bündchen (41) a pod.).

Okrem toho má Mišela aj podľa mnohých mužskú stavbu tela. Detailne sa zamerali najmä na ruky. Ženy majú mať prsteníček a ukazovák približne rovnako dlhé. Chlapi naopak majú ukazovák kratší… No a hádajte, aké má prsty Obamová… Presne tak. Tá vraj patrí do tej druhej skupiny rovnako ako Serena Williams (40), ktorá je tiež v skutočnosti preoperovaný chlap. (To je aj dôvod, prečo sa jej tak darí…)

Michelle má aj veľké svaly na ramenách, ktoré sa snaží zakrývať rôznym oblečením, či účesom. Späť však k tej výške… Výška normálneho muža sa rovná 8x veľkosť jeho hlavy… pri žene je to 7x veľkosť jej hlavy. (Keď sa pýtate, kde to zobrali… netuším. Asi od tých, ku ktorým si chodia po rady aj naši ministri.)

Každopádne… Mišel má ako už tušíte výšku ôsmich hláv. Z nôh jej jednoducho nemohli odrezať… A hormóny jej na toto, žiaľ, nepomohli. Preto si špeciálne vyberá oblečenie, ktoré jej optický uberá z výšky, či ramien a pridáva na neexistujúcich bokoch. Proste aby vytvoria ilúziu tvaru ženskej postavy.

Ďalej… mužský ohryzok. Ten kedysi Michelle ako narodený chlap tiež mala. Dala si ho však vyoperovať (to sa dá??!!!). Na starých fotkách ho je však i tak vidieť aj cez veľkú retuš. Taktiež si začala holiť obočie, aby si ho mohla dať následne vytetovať. S tým rozdielom, že išlo už o tenšie línie.

No a nakoniec bimbas medzi nohami. Obamová má šťastie, že žije v 21. storočí, kedy je mnoho metód a doplnkov ako šulina pekne zakryť. Mnoho transexuálov dokonca na to robilo návod. Občas stačí skutočne len páska a nič nie je vidieť. To však nie je prípad Mišel. Tá má peniaze na lepšie vychytávky (no na samotnú operáciu očividne nie).

Nič však nie je 100-percentné a to najmä v tejto photoshop dobe. Preto vznikli aj také fotky, kde bolo pekne vidieť, že Mišela tie dve dievčatá, ktoré jej hovoria mama, nikdy neporodila.

Jednoducho povedané, raz transexuálom, navždy transexuálom a nepomôžu ti ani milióny, či moderná medicína. Navždy totiž zostávajú široké ramená, mužská výška a chlapské ruky. (viď. Jessica Alves (38))

 

Tu je to video, kde vraj vyzerá ako škaredý chlap, lebo sa tak narodila

 

Mužské ramená

Michelle Obama je v skutočnosti transexuál

“Chlapské ruky”

​​

Michelle Obama je v skutočnosti transexuál

 

Umelo tvarované boky

Michelle Obama je v skutočnosti transexuál

 

Vyoperovaný ohryzok

Michelle Obama je v skutočnosti transexuál

Výška, resp. stavba tela… lebo všetky ženy sme predsa podľa jednej šablóny:)

Michelle Obama je v skutočnosti transexuál

 

Michelle Obama je v skutočnosti transexuál

 

A napokon uniknutý penis

Michelle Obama je v skutočnosti transexuál

Michelle Obama je v skutočnosti transexuál

 

BONUS:

Barack sa očividne nesťažuje

Michelle Obama je v skutočnosti transexuál

 

A aj Biden si rád podržal

Michelle Obama je v skutočnosti transexuál

 

Zdroje: Aluska.orgMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk