Žena Bondom? Rozhodne NIE!

pridal NoName 31.12.2021 o 8:22
Žena Bondom? Rozhodne NIE!


Päťnásobný agent 007 je proti myšlienke, aby žezlo po ňom prebrala žena. Ba dokonca černoška. Ak si dobre pamätáte, tak pred rokom sme vás informovali o tom, že Daniel Craig končí v úlohe Jamesa Bonda a hľadá sa náhrada. Istý "zasvätenec filmu" vtedy opísal scénu, v ktorej prichádza mladá herečka Lashana Lynch (34) s označením "agent 007".

V poradí 25. Bondovky sa ujal naposledy dnes 53-ročný Daniel Craig. A tak pozícia náhradníka je v posledných mesiacoch horúcou témou. Tom Hardy (44), Sam Heughan (41), Henry Cavill (38), Idris Elba (49), či Regé-Jean Page (33)...to je len pár mien, ktoré prišli na pretras. Definitívny verdikt ešte nie je známy a možno to ešte chvíľku potrvá, keďže No Time To Die mala premiéru iba v septembri.

Poďme k veci. Daniel Craig sa v jednom nedávnom rozhovore vyjadril, že pre herečky či farebné herečky by mali byť lepšie roly ako James Bond. Citujem: "Prečo by mala žena hrať Jamesa Bonda, keď môže mať rolu rovnako dobrú ako James Bond, ale pre ženu??" Daniel Craig sa podľa mňa vyjadril dostatočne úctivo a jemne k akýmkoľvek prazvláštnym "trendom" dnešnej doby.

Barbara Broccoli (61), jedna z producentov niekoľkých posledných filmov o Bondovi, dostala nedávno otázku či môžeme očakávať ďalšieho Bonda ako nebinárneho herca. Odpovedala: "Mali by sme robiť viac filmov o ženách, ale myslím si, že ďalší Bond bude muž." Zároveň dodala: "Nebinárny? Ktovie, možno raz. Je to možné. Potrebujeme len nájsť správneho herca." Toto samozrejme tvrdí niekto kto podľa vlastných slov si odjakživa predstavoval Bonda ako ženu. Vlastne aj Pierce Brosnan (68) sa ešte v roku 2019 vyjadril takto: "Myslím si, že sme videli mužov hrať Bonda posledných 40 rokov. Choďte z cesty, chlapi a dajte tam ženu. Myslím, že to bude vzrušujúce."

Craig sa taktiež nedávno vyjadril, že filmy agenta 007 by nemali opustiť veľké kinoplátna a prejsť do streamovacích služieb. Tak tak Daniel. Kebyže prešla ver tomu, že sa dočkáme takých šialenosti ako nedávny seriál o Anne Boleyovej v podaní Jodie Turner-Smith (35). Schválne, kto to pozrel celé?

 

Takto už naposledy. Za mňa môj najobľúbenejší Bond.

Žena Bondom? Rozhodne NIE!

 

S manželkou Rachel Weizs (51), ktorá mu ako 48-ročna porodila dcéru.

Žena Bondom? Rozhodne NIE!

A jedna s kočíkom.

Žena Bondom? Rozhodne NIE!

 

Tak schválne... ktorý???

Žena Bondom? Rozhodne NIE!

 

Hmm... Celkom slušný výber.

Žena Bondom? Rozhodne NIE!

 

Zdroje: Dailymail.com, Todby.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk