Čo sa deje za veľkou mlákou

pridal NoName 4.1.2022 o 21:36
Čo sa deje za veľkou mlákou


V prvom rade nemáte zač za tú titulnú fotku. Vedeli sme, že sa bude páčiť. V druhom rade tu máte 3 nepodstatné správy, ktoré sú tak bizarné, že by bolo zbytočné o nich písať samostatne. Tak sme ich spojili, aby Vám novinky neušli, no nespamovali sme Vás kravinami.

 

Nie je follow, nie je kamoš!

Žijeme v dobe, ktorá hovorí o tom, že pokiaľ sa už nesledujete s niekým na Instagrame, nie ste už viac kamoši. A rovnako to platí aj pri rodine. Toto pravidlo si totiž nevyberá a nerobí žiadne kompromisy. Proste ak je follow, všetko je ok, keď je unfollow, koniec akýmkoľvek vzťahom… mileneckým, rodinným, priateľským… Jednoducho všetkým!!! A toto presne sa stalo aj u Britney Spears (40).

Tá je po novom jedináčik. Resp. už viac nemá sestru. Speváčka ju totiž novodobo pochovala (cháp, že ju prestala sledovať na Instagrame). No a to sa momentálne vo veľkom rieši. Neviem, kto má čas aby toto sledoval, no predsa sa našla nejaká prázdna duša, ktorá si to všimla a upozornila na to. Britney mala podľa informácii zanevrieť… teda odsledovať sestru Jamie Lynn Spears (30) hneď po vrátení svojprávnosti. S ňou asi získala kontrolu aj nad svojím účtom na Instagrame, kde mohla vyselektovať príživníkov, ktorí na nej dlhé roky parazitovali. Či však má svoj profil úplne pod kontrolou ona sama, si nedovolím povedať. Tie mizerné tanečné videá má totiž presviedčajú o inom. Stále sa mi nechce veriť, že ich dobrovoľne sama pridáva na internet. Proste nie. Britney nemôže byť tak trápna, však nie? Však?

 

R.I.P. ich vzťahu

​​

Čo sa deje za veľkou mlákou

 

Jamie, nebudeš mať peniaze a už ani follow!

Čo sa deje za veľkou mlákou

Spomínané tanečné videá

?
?
?
?
?
Zobrazi? tento pr?spevok na Instagrame
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?

Pr?spevok

 

Hm..

Čo sa deje za veľkou mlákou

 

Bonus:

Ak Vám dnes dieťa málo kričalo, prípadne ste nemali v práci dosť hluku, nech sa páči...

?
?
?
?
?
Zobrazi? tento pr?spevok na Instagrame
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?

Pr?spevok

Juchúúú, alimenty

Pamätáte si, keď sme ešte nedávno písali o tom, že semeno Tristana Thompsona (30) bolo zneužité? Tak nebolo. Hoci my sme to brali ako vtip, basketbalista sa až tak nesmial. A teraz sa už vôbec nesmeje. Jeho pichačka totiž od neho žiadá peniažky.

Tristan očividne nesúloží s lojalnými ženami. Okej, čo očakávať od človeka, ktorý je neverný klamár a “dámy”, ktorá jazdí na zadanom chlapovi. No i tak… Thompson proste neveril, že pani fitneska, ktorá s ním otehotnela, nespávala v tej dobe aj s niekým iným. Jednoducho nechcel veriť tomu, že práve on je otcom jej dieťaťa.

Maralee Nichols si ale stála za tým, že práve s basketbalistom otehotnela a preto Tristanovi nedala pokoj. Ten, keď zistil, že sa z tejto situácie nevyvlečie, rozhodol sa podstúpiť testy otcovstva. Stále totiž veril, že nejaká šanca na únik tam bude. Žiaľ, namiesto pedálu s plynom dostal guľu na nohu. DNA testy potvrdili tvrdenia fitnesky. Thompson je skutočne otec malého chlapčeka.

A keď už neostalo športovcovi nič iné, aspoň sa za svoje chovanie ospravedlnil a prijal zodpovednosť. Veľké “SORRY” smerovalo inak najmä Khloé Kardashian (37), s ktorou tvoril pár v čase, keď, ako sama povedala čerstvá mama Maralee Nichols, počali dieťa.

Takže malá True má oficiálne nového súrodenca a Tristan o to menšie konto.

 

Toto dal na story

​​

Čo sa deje za veľkou mlákou

 

Provokácia, či úradovali mužské pudy?

Pri chlapoch z tejto komickej rodiny ešte ostaneme. Teraz sa pozrieme na vyplakávača Kanyeho Westa (44). Ten už po novom neplače. Len strieka… A to doslova.

Ako sa ukázalo, v Miami si ničnerobenie a jednoduchý život bez hypotéky neužíval sám. Ignácovi sa podarilo zachytiť na balkóne rapera a herečku Juliu Fox (31), ktorá bola len v rozopnutej košeli, pod ktorou nič nemala.

Zdá sa teda, že za rozpadnutým manželstvom už nesmúti. Alebo zmenil taktiku a myslí si, že Kim o neho prejaví opäť záujem, keď ho uvidí s niekým iným. Kto vie?

Ja som názoru, že si len potreboval prečistiť trubky a chytili ho… Resp. Julka sa chcela ukázať, že ju sudnal Karči a tak hneď ako z klasických filmov utekala v jeho oblečení na terasku, nech ju odfotia. Podľa výrazu Karola sa dá totiž aj vyčítať, že si hovorí niečo v zmysle:

A som v pitchi.

Pozrite sa a napíšte o tom, kto ma práve osúložil.

Čo sa deje za veľkou mlákou

 

Snáď ste ma stihli odfotiť, idem už preč.

Čo sa deje za veľkou mlákou

 

Doriti! Tam je Ignác!!!

Čo sa deje za veľkou mlákou

Keď to už viac Karči neutajil, pozval ju aspoň na romantickú večeru do mesta. Viete ako, nech nie je v novinách za kurevníka, ale muža s dobrým srdcom.

Čo sa deje za veľkou mlákou

 

A Julka si tú pozornosť veľmi užívala. Dokonca si ani rúško nedala, nech všetci vidia, že práve ju teraz obrába Karol.

Čo sa deje za veľkou mlákou

 

Po tejto infoške začali ľudia pani Fox a Kardashian porovnávať… Čo hovoríte vy… Ktorá sa k nemu hodila viac?

Čo sa deje za veľkou mlákou

 

Zdroje: Edition.cnn.com, Eonline.com, The-sun.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
NOVINKY
Update Diddy
36
UPDATE DIDDY
[23.5 2024]
Tak teda, zas a znova..
36
A je to tam!!!
35
A JE TO TAM!!!
[19.5 2024]
Zlá správa potvrdená
46
Met Gala After Party 2024
36
Celebritný mixér
29
CELEBRITNÝ MIXÉR
[11.5 2024]
Met Gala 2024
69
MET GALA 2024
[8.5 2024]
Celebritné šokantnosti
30
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk