Derulo si s hejtermi meral pipík

pridal NoName 5.1.2022 o 19:01
Derulo si s hejtermi meral pipík


Dnes už nie je odvaha niekoho nazvať cocotom, dnes si frajer, keď niekoho nazveš iným menom. Teda aspoň u Jasona Derula (32) to platí. Toho si chlapci “pomýlili” s druhým tmavým interpretom a už bol oheň na streche… teda lepšie povedané - spevák na zemi.

​​Ono to proste nasere, keď si ťa “pomýlia” s niekým, kto je o vyše 10 rokov starší a najmä úspešnejší… Čiže chápeme reakciu tohto šaša z TikToku.

Každopádne… Derulo sa totiž neudržal a na dotyčných, ktorí ho nazvali Usherom, ihneď skočil. Bolo mu jedno, že sa na neho pozerajú všetci a išlo len o trápny vtip. Odvážni chlapci museli jednoducho dostať ihneď po papuli.

Incident sa stal v utorok, kedy Jason kráčal v sprievode svojho osobného strážcu obchodným centrom v Las Vegas. V momente, kedy na neho jeden z nevyzretých chlapov zakričal: „Hej, Usher! P***b sa!“, sa Derulo bez rozmýšľania rozbehol k nemu a daroval mu slušnú ranu, po ktorej dotyčný spadol. A tým sa, samozrejme, všetko neskončilo. Chlapci sa ešte chvíľku naťahovali na zemi, až napokon Jason vyfliaskal aj druhého chlapa.

Na miesto bola privolaná polícia, ktorá neskôr Derula odviedla v pútach. Podľa dostupných info ale napadnutí nechcú vzniesť obvinenie, čiže Jason z toho vyjde len ako taký tatko, ktorý dal synom “trošku” drsnejšie výchovné “facky”.

 

Časť z bitky môžete vidieť tu

 

Podľa svedkov nedokázal ani ochrankár Derula zastaviť

Derulo si s hejtermi meral pipík

Vrúcne objímačky

Derulo si s hejtermi meral pipík

 

Bolo ti to treba, Derulo?

Derulo si s hejtermi meral pipík

 

Pritom Usher (43) je fajn… Keby ti povedali Will Smith (53), to pochopím a ešte ťa aj pochválim.

Derulo si s hejtermi meral pipík

Inak, keď som spomenula tie trápne tiktoky, tu vám nejaké pridávam.

@jasonderulo

🤦🏾‍♂️

♬ original sound - Jason Derulo

 

@jasonderulo Watching TikTok in 2030 🤢 @DDG #squidgames ♬ Pink Soldiers - 23

 

@jasonderulo

🥵

♬ original sound - Jason Derulo

 

Zdroje: Eonline.com, TZM.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk