Gal Gadot pre magazín InStyle

pridal NoName 9.1.2022 o 23:46
Gal Gadot pre magazín InStyle


Pre januárové vydanie sa rozkecala až vežmi, rozhovor bol naozaj príliš dlhý. Aby Vás neunudil k smrti, vybrala som z neho len to najzaujímavejšie.

Gal (36) mnohí považujú za superkrásnu a charizmatickú ženu, iní za myš kríženú s potkanom a podobné malé zvieratká. Ja si vyberám zlatú strednú cestu, pre mňa nie je ani nejaká extra pekná ani škaredá. Taká normálna priemerná žena, ktorá nevie vežmi hra, ale za to má na účte milióny. Neoslní, neurazí. Pravdepodobne si teraz poviete, alebo napíšete do komentov, že sa mám pozrie do zrkadla, ako vyzerám ja, keď ju takto súdim. Nebojte sa. Do toho zrkadla sa pozerám často. Ináč jej možno niekto k presadeniu sa v tak obrovskej konkurencii krásnych žien domopomol, alebo možno ani nie. Názor si urobte sami. Ale naspä teraz k téme, Wonder Woman trošku zmenila vizហa nahodila ofinku. Sekne jej alebo nie?

Rozhovor s ňou robila Laura Brown (47), editorka InStyle.

 

Ešte sme sa síce nestretli osobne, ale vždy som mala pocit, že ste trošku rebelskejšia, ako sa zdáte. Napríklad, keď ste boli účastníčkou Miss Universe, robili ste všetko pre to, aby Vás zo súaže vyhodili. (Po tom, čo ste vyhrali Miss Izrael).

Nie som ten typ človeka, ktorý sa hrnie do súaží krásy. Ale akurát som mala obdobie pred vojenskou službou, tak ma napadlo, že by bolo fajn poveda niekedy svojím vnúčatám vetu - Vaša stará mama sa zúčastnila súaže krásy. Lenže ja som tú súaž vyhrala. Vravím si, do riti, čo teraz? Mala som 18, stala som sa naraz celebritou, okolo seba samí paparazzi, bolo to na mňa priveža. Keď ma potom poslali na Miss Universe, nehrala som podža ich pravidiel, robila som si svoje, nesnažila sa zapôsobi. Povedala som si, že po anglicky tam rozpráva nebudem, je to pre mňa príliš tvrdý jazyk.

Naozaj je ešte stále pre Teba príliš tvrdý?

Samozrejme! Vždy obviňujem iba jazyk. V hebrejčine som vežmi výrečná, je pre mňa frustrujúce ži život v angličtine. Stále ju nemám v sebe.

 

Aké je pracova v Hollywoode, keď pochádzate z úplne inej krajiny?

Vždy sa pozerám na pohár ako napoly plný. Isteže, všetko má aj svoje nevýhody. Trvalo to nejaký čas, kým som sa Hollywoodu prispôsobila. Kultúre, jazyku. Kým som pochopila správanie žudí. V mojej rodnej krajine, hovoríme, čo si myslíme, aj dobré aj zlé. Nikdy som nemala herecké ambície. To mi pomohlo zachova si zdravý rozum.

 

Nie každá herečka, si môže poveda: pred vojenskou službou som bola na súaží krásy.

V Izraeli je vojenská služba povinná. Moji rodičia, moji starí rodičia a priatelia, všetci boli v armáde. Izraelčania to majú v DNA.

 

Boli ste bojovou trénerkou, čo to obnášalo?

Boli to mesiace učenia sa klikov, behania s vrecami piesku na pláži. Bola som inštruktor, ktorý pripravoval tréningové programy pre žudí v armáde.

 

Čo sa dialo potom? Aká bola Vaša cesta k filmu?

Po tom, čo som skončila službu v armáde som nastúpila študova právo na univerzitu. Bola tam kastingová riaditežka, ktorá hžadala novú Bond girl a videla moju vizitku v modelingovej agentúre. Povedala som jej: Agent tvrdí, že ma chcete vidie. Ale ja s Vami nechcem stráca čas. Nie som herečka. Jasné, že rolu som nedostala, ale nakoniec začala spolupráca s učitežmi herectva a konkurzy v Izraeli. Potom som sa objavila v televíznej show a vo Fast a Furious. A tak sa to všetko rozbehlo.

 

Aké najväčšie riziko ste vo svojej kariére podstúpili?

Nemám pocit, že by som urobila niečo riskantné. Cítim sa vďačná, privilegovaná. Pochádzam z malého mesta na blízkom východe a môžem pracova s úžasnými žuďmi. Som vežmi rodinne založená, takže by ďaleko od mojej rodiny v Izraeli je cena za slávu.

Ste ambiciózna?

Moji rodičia hovoria: Buď ako kôň. Kone sa sústredia iba na svoju dráhu. Čiže sa vždy iba sústreď na svoju vlastnú cestu.

 

Vráme sa k Wonder Woman. Aktuálne sa pracuje na tretej časti, však?

Práve sa vyvíja scenár. O rok a pol sa to všetko začne.

 

Aký je to pocit, ma takto zmapovaný svoj život?

Milujem ten pocit. Keď ste matka a máte deti, musíte si život aj trošku naplánova.

 

Rola Kleopatry, ktorá Vás čaká, sa bude líši od verzie s Elizabeth Taylor (79). Ako to vidíte vy?

Nemôžem prezradi veža. Len tožko, že jej príbeh budeme oslavova. Ukážeme žuďom, aká bola sexy a príažlivá, ale aj strategická, inteligentná a vplyvná. Aký vplyv mala vtedy a aký má teraz. Pozerala som o nej všetky filmy, ale mám pocit, že je nutné porozpráva príbeh, ktorý svet potrebuje poču.

 

Akú najbláznivejšiu vec ste v živote urobili?

Natáčanie filmu počas tehotenstva. Na natáčaní je človek ako šarkan, No potom príde domov, a čaká ho rola matky. Ja lietam medzi súkromným a filmovým životom.

 

Gal Gadot pre magazín InStyle

Ofinka

Gal Gadot pre magazín InStyle

 

Gal Gadot pre magazín InStyle

 

Gal Gadot pre magazín InStyle

Gal Gadot pre magazín InStyle

 

Gal Gadot pre magazín InStyle

 

Gal Gadot pre magazín InStyle

Gal Gadot pre magazín InStyle

 

Gal Gadot pre magazín InStyle

 

BONUS

Miss Izrael 2004

Gal Gadot pre magazín InStyle

Takto ovešaná a vyzdobená by sa na Kleopatru celkom hodila

Gal Gadot pre magazín InStyle

 

V novom filme Smr na Níle

Gal Gadot pre magazín InStyle

 

V armáde

Gal Gadot pre magazín InStyle

 

Zdroje: Instyle.com, Bbc.com, Pinterest.comMôžete sa prihlási cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnos odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLA
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2023 redakcia@pikosky.sk