Gal Gadot pre magazín InStyle

pridal NoName 9.1.2022 o 23:46
Gal Gadot pre magazín InStyle


Pre januárové vydanie sa rozkecala až veľmi, rozhovor bol naozaj príliš dlhý. Aby Vás neunudil k smrti, vybrala som z neho len to najzaujímavejšie.

Gal (36) mnohí považujú za superkrásnu a charizmatickú ženu, iní za myš kríženú s potkanom a podobné malé zvieratká. Ja si vyberám zlatú strednú cestu, pre mňa nie je ani nejaká extra pekná ani škaredá. Taká normálna priemerná žena, ktorá nevie veľmi hrať, ale za to má na účte milióny. Neoslní, neurazí. Pravdepodobne si teraz poviete, alebo napíšete do komentov, že sa mám pozrieť do zrkadla, ako vyzerám ja, keď ju takto súdim. Nebojte sa. Do toho zrkadla sa pozerám často. Ináč jej možno niekto k presadeniu sa v tak obrovskej konkurencii krásnych žien domopomol, alebo možno ani nie. Názor si urobte sami. Ale naspäť teraz k téme, Wonder Woman trošku zmenila vizáž a nahodila ofinku. Sekne jej alebo nie?

Rozhovor s ňou robila Laura Brown (47), editorka InStyle.

 

Ešte sme sa síce nestretli osobne, ale vždy som mala pocit, že ste trošku rebelskejšia, ako sa zdáte. Napríklad, keď ste boli účastníčkou Miss Universe, robili ste všetko pre to, aby Vás zo súťaže vyhodili. (Po tom, čo ste vyhrali Miss Izrael).

Nie som ten typ človeka, ktorý sa hrnie do súťaží krásy. Ale akurát som mala obdobie pred vojenskou službou, tak ma napadlo, že by bolo fajn povedať niekedy svojím vnúčatám vetu - Vaša stará mama sa zúčastnila súťaže krásy. Lenže ja som tú súťaž vyhrala. Vravím si, do riti, čo teraz? Mala som 18, stala som sa naraz celebritou, okolo seba samí paparazzi, bolo to na mňa priveľa. Keď ma potom poslali na Miss Universe, nehrala som podľa ich pravidiel, robila som si svoje, nesnažila sa zapôsobiť. Povedala som si, že po anglicky tam rozprávať nebudem, je to pre mňa príliš tvrdý jazyk.

Naozaj je ešte stále pre Teba príliš tvrdý?

Samozrejme! Vždy obviňujem iba jazyk. V hebrejčine som veľmi výrečná, je pre mňa frustrujúce žiť život v angličtine. Stále ju nemám v sebe.

 

Aké je pracovať v Hollywoode, keď pochádzate z úplne inej krajiny?

Vždy sa pozerám na pohár ako napoly plný. Isteže, všetko má aj svoje nevýhody. Trvalo to nejaký čas, kým som sa Hollywoodu prispôsobila. Kultúre, jazyku. Kým som pochopila správanie ľudí. V mojej rodnej krajine, hovoríme, čo si myslíme, aj dobré aj zlé. Nikdy som nemala herecké ambície. To mi pomohlo zachovať si zdravý rozum.

 

Nie každá herečka, si môže povedať: pred vojenskou službou som bola na súťaží krásy.

V Izraeli je vojenská služba povinná. Moji rodičia, moji starí rodičia a priatelia, všetci boli v armáde. Izraelčania to majú v DNA.

 

Boli ste bojovou trénerkou, čo to obnášalo?

Boli to mesiace učenia sa klikov, behania s vrecami piesku na pláži. Bola som inštruktor, ktorý pripravoval tréningové programy pre ľudí v armáde.

 

Čo sa dialo potom? Aká bola Vaša cesta k filmu?

Po tom, čo som skončila službu v armáde som nastúpila študovať právo na univerzitu. Bola tam kastingová riaditeľka, ktorá hľadala novú Bond girl a videla moju vizitku v modelingovej agentúre. Povedala som jej: Agent tvrdí, že ma chcete vidieť. Ale ja s Vami nechcem strácať čas. Nie som herečka. Jasné, že rolu som nedostala, ale nakoniec začala spolupráca s učiteľmi herectva a konkurzy v Izraeli. Potom som sa objavila v televíznej show a vo Fast a Furious. A tak sa to všetko rozbehlo.

 

Aké najväčšie riziko ste vo svojej kariére podstúpili?

Nemám pocit, že by som urobila niečo riskantné. Cítim sa vďačná, privilegovaná. Pochádzam z malého mesta na blízkom východe a môžem pracovať s úžasnými ľuďmi. Som veľmi rodinne založená, takže byť ďaleko od mojej rodiny v Izraeli je cena za slávu.

Ste ambiciózna?

Moji rodičia hovoria: Buď ako kôň. Kone sa sústredia iba na svoju dráhu. Čiže sa vždy iba sústreď na svoju vlastnú cestu.

 

Vráťme sa k Wonder Woman. Aktuálne sa pracuje na tretej časti, však?

Práve sa vyvíja scenár. O rok a pol sa to všetko začne.

 

Aký je to pocit, mať takto zmapovaný svoj život?

Milujem ten pocit. Keď ste matka a máte deti, musíte si život aj trošku naplánovať.

 

Rola Kleopatry, ktorá Vás čaká, sa bude líšiť od verzie s Elizabeth Taylor (79). Ako to vidíte vy?

Nemôžem prezradiť veľa. Len toľko, že jej príbeh budeme oslavovať. Ukážeme ľuďom, aká bola sexy a príťažlivá, ale aj strategická, inteligentná a vplyvná. Aký vplyv mala vtedy a aký má teraz. Pozerala som o nej všetky filmy, ale mám pocit, že je nutné porozprávať príbeh, ktorý svet potrebuje počuť.

 

Akú najbláznivejšiu vec ste v živote urobili?

Natáčanie filmu počas tehotenstva. Na natáčaní je človek ako šarkan, No potom príde domov, a čaká ho rola matky. Ja lietam medzi súkromným a filmovým životom.

 

Gal Gadot pre magazín InStyle

Ofinka

Gal Gadot pre magazín InStyle

 

Gal Gadot pre magazín InStyle

 

Gal Gadot pre magazín InStyle

Gal Gadot pre magazín InStyle

 

Gal Gadot pre magazín InStyle

 

Gal Gadot pre magazín InStyle

Gal Gadot pre magazín InStyle

 

Gal Gadot pre magazín InStyle

 

BONUS

Miss Izrael 2004

Gal Gadot pre magazín InStyle

Takto ovešaná a vyzdobená by sa na Kleopatru celkom hodila

Gal Gadot pre magazín InStyle

 

V novom filme Smrť na Níle

Gal Gadot pre magazín InStyle

 

V armáde

Gal Gadot pre magazín InStyle

 

Zdroje: Instyle.com, Bbc.com, Pinterest.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk