Cardi B popiera, že by mala mať vaginálny herpes!

pridal NoName 14.1.2022 o 20:17
Cardi B popiera, že by mala mať vaginálny herpes!


Začneme pekne od začiatku.

Všetci dobre vieme, že táto dnes uznávaná pani nemá najreprezentatívnejšiu minulosť. Ešte donedávna, keď ju nepoznal celý svet, sa živlila tancovaním pri tyči. Cardi B (29) sa dokonca netají ani tým, že počas svojej “kariéry” striptérky lákala rôznych mužov na hotel, kde im podávala rôzne drogy a neskôr ich okradla. Práve naopak. Raperka sa tým chváli, stavia si na tom imidž drsnej ženy a nepriamo motivuje mládež, aby bola rovnako drbnutá ako ona. Sama sa dlhé roky verejne označovala na Instagrame za lacnú ženu, a jej mentálne retardovaní fanúšikovia ju za to žrali. Teda až na youtuberku Tashu K, ktorá minulosťou Cardi B ihneď opovrhovala (a možno si o nej niečo málo vymyslela… možno).

Spomínaná Tasha K si na ohováraní celebrít postavila svoju slávu. Na svoj Youtube účet pravidelne zverejňovala videá, ktoré boli čisto o známych tvárach a ich účel bol vyvolať kontroverziu. A ako už viete, klebetám sa nevyhla ani Cardi B. Tá teraz youtuberku ťahá po súdoch.

Raperka tvrdí, že Tasha o nej šíri falošné klebety. Fakt totiž je, že Tasha ako prvá začala s klebetami o tom, že Cardi B bola špinavá prostitútka, ktorá brala tvrdé drogy a nakazila sa herpesom.

Sú to nepravdivé informácie, ” vyjadril sa zástupca raperky, ktorý dodal, že youtuberke ide čisto len o kontroverziu, ktorá jej prinesie prostredníctvom čísel finančný zisk.

Keď sa to prvýkrát Cardi B dozvedela, cítila sa vraj “bezmocná.” Nevedela ako zabrániť tomu, aby o nej prestal celý internet šíriť takéto reči.

Začala som sa cítiť veľmi zle. Toto ohováranie si potom vyžiadalo aj svoju daň na mojom zdraví. Nikdy som nemala samovražedné myšlienky, no dostavili sa a to v extrémnej forme. Taktiež sa mi objavila migréna a pociťovala som neustálu únavu, ” vyjadrila sa exstriptérka, ktorá dodala, že celá situácia mala dopad aj na jej vzťah s manželom Offsetom (30).

Preto včera (13.1.2022) pohnala Tashu K pred súd. Cardi B povedala porote o jej zničenom psychickom zdraví a požiadala ju o to, aby youtuberku obvinili zo šírenia nepravdivých informácii. V žalobe požaduje náhradu škody, a aby Tasha odstránila všetky klamlivé videá.

(V papieroch stojí, že youtuberka len za 14 mesiacov natočila o raperke 23 videí.)

Každopádne… k žiadnemu rozhodnutiu nedošlo. Proces bude ešte pokračovať a to už 18. januára.

 

Tasha si postavila celú svoju slávu na ohováračkách celebrít…

Cardi B popiera, že by mala mať vaginálny herpes!

Vďaka tomu má na Youtube už 1 milión fanúšikov

Cardi B popiera, že by mala mať vaginálny herpes!

 

Tu si na spoločné ohováranie pozvala aj nejakú ex kamošku raperky

(Kto by náhodou nevedel, čo je monistat (lebo sama som musela “gúgliť”), ide o prípravok s účinnou látku, ktorá bojuje proti kvasinkám a aplikuje sa do vagíny na liečbu a vyliečenie kvasinkovej infekcie.)

 

Cardi B potom zapla živé vysielanie na Instagrame… tu je záznam.

Reakcia neskôr Tashy K

 

Som teda zvedavá ako to dopadne.. A hoci Cardi B nie je ani zďaleka svätuškárka, táto Tasha K sa zdá byť celkom dosť toxický človek.

Cardi B popiera, že by mala mať vaginálny herpes!

 

Cardi B popiera, že by mala mať vaginálny herpes!

 

Zdroje: Eonline.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk