Sestry rodiny Spears sú na nože

pridal NoName 15.1.2022 o 9:08
Sestry rodiny Spears sú na nože


Pred pár dňami sme písali o tom, že Britney Spears (40) svoju milovanú sestričku Lynn odstránila zo svojho Instagram účtu. Jednoducho jej dala unfollow, čo v dnešnom prehrotenom svete znamená, že ju zo svojho života odstavila. Proste koniec. Nezaujíma ju už viac, nechce vedieť, že čo robí, kde bola, prípadne, že čo mala na obed.

Táto recyklácia jej sledovateľov sa dosť riešila. Nikto nechápal dôvod, prečo z kruhu svojich najbližších odstránila aj sestru. Veď len nedávno sa uvažovalo nad tým, že Lynn Spears (30) by mohla byť potenciálna opatrovníčka Britney, keď sa schyľovalo ku koncu (jej otca) Jamesa (69).

Ako však už vieme, speváčka napokon dostala svoju slobodu a nikoho, kto by rozhodoval o nej viac nepotrebovala. Toto je však jeden pohľad.

Druhý je aj ten, že akonáhle skončilo opatrovníctvo Britney, skončil sa aj luxusný život celej jej rodine. Tok peňazí za nič prestal tiecť, čo ucítili všetci Spearsovci… vrátenie Lynn. Tá musela preto ihneď konať.

Mladšia sestra speváčky napísala knihu spomienok, ktorá jej má aspoň nejaké tie groše zarobiť. Uvedomuje si však, že ona sama nikoho nezaujíma a preto sa rozhodla obsah postaviť z veľkej časti na Britney. No a to speváčku poriadne nasralo. Nestačilo im, že z nej ťažili celé roky, plody jej mena chcú aj naďalej.

Dve veci ma fakt štvú. Prvá, že moja sestra rozpráva, že moje správanie bolo mimo kontroly. Pred pätnástimi rokmi vôbec nebola v mojej blízkosti. Tak prečo o tom hovorí, ak nie kvôli tomu, že chce zvýšiť predaj svojej knihy na môj účet, “ napísala pred pár hodinami rozhorčene na Instagram Britney. Tá ešte dodala, že ju viac hnevajú klamstvá, ktoré si sestra vymyslela. Ide konkrétne o časť, v ktorej Lynn tvrdí, že Britney niekoľko svojich najväčších hitov „odkukala“ od nej.

Možno to bude znieť ako bláznivá vec pre väčšinu ľudí, ale veľa mojich skladieb som si napísala celkom sama. V časoch, keď moja sestra bola ešte len dieťa. A ona nemusela pracovať vôbec na ničom.“ ukončila speváčka.

Dôvod, prečo dala Britney teda Lynn unfollow netreba asi nejak viac vysvetľovať. Táto situácie je totiž aj na žalobu, nie na nejaké hlúpe odsledovanie na Instagrame.

 

A takýto vrúcny vzťah kedysi mali

Sestry rodiny Spears sú na nože

 

Sestry rodiny Spears sú na nože

Sestry rodiny Spears sú na nože

 

A to už od detstva

Sestry rodiny Spears sú na nože

 

Sestry rodiny Spears sú na nože

Sestry rodiny Spears sú na nože

 

BONUS

Jamie Lynn Spears má dcéru Maddie Briann Aldridge (13)

Sestry rodiny Spears sú na nože

 

A dcéru Ivey Joan Watson (3)

Sestry rodiny Spears sú na nože

 

Zdroje: Dailymail.co.ukMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2023 redakcia@pikosky.sk