Celebritná MILF-ka

pridal NoName 16.1.2022 o 20:59
Celebritná MILF-ka


Každá žena sa s popôrodnými kilami vysporiadáva inak. Pravdou však je, že nie každá žena je svetová hviezda, od ktorej sa očakáva, že s plodovou vodou z nej odíde aj ten nadbytočný tuk, ktorý si pestovala dlhých 9 mesiacov. Reč je o speváčke Katy Perry (37). Tá kvôli svojim “dokonalým” kolegyniam zo smotánky musela čeliť poriadnej kritike ihneď po pôrode… a aj dlhé mesiace po nej.

Katy v roku 2020 “nečakane” z nemocnice vyšla ako žena, ktorá pred pár dňami rodila. To znamená, že ešte s kilami navyše a nestiahnutou maternicnou. Keďže sa však takýto vzhľad medzi celebritkami nenosí (lebo však oni sú nadľudia), dostala peknú spŕšku hejtu na jej “otrasný” výzor. Pravdou ale je, že Perry nezhodila skoro nič ani dlhé mesiace po pôrode. A úprimne? Mala to asi hlboko v tom celulitídovom zadku. Teda až donedávna, dokiaľ sa nerozhodla už so svojou postavou začať niečo robiť.

Speváčka začala chudnúť, čo je na nej aj dosť vidieť. A nielen to. Okrem úbytku váhy môžeme zbadať napríklad aj jej cecky, ktoré najnovšie vystavila celému svetu. No neurobila to len tak. Samozrejme, že keď už sa takto vystavila, tak z toho chcela aspoň niečo mať. (A vydarilo sa, keďže o tom teraz píšeme. Gratulujeme.)

Fotka z titulky, kde je dominantou jej prso, slúži na promo jej nového songu When I´m Gone.

Podľa mňa však chce ukázať svetu aj to, že je stále (teda znova) sexi, hoci média o nej dlhé mesiace písali niečo iné. Resp., že už schudla a sexuchtivý Orlando Bloom (45), ktorý ešte nedávno verejne hovoril o tom ako mu chýba sex, je znova uspokojený. Herec totiž v marci minulého roka na speváčku bonzol, že si neplní partnerské povinnosti. Skvelý to chlap, no nie? (Kto náhodou nečítal, nech klikne SEM!!!)

 

Katy počas tehotenstva

Celebritná MILF-ka

 

Celebritná MILF-ka

Speváčka po pôrode

Celebritná MILF-ka

 

Celebritná MILF-ka

 

Celebritná MILF-ka

Teraz v najaktuálnejšej forme

Celebritná MILF-ka

 

Celebritná MILF-ka

 

Celebritná MILF-ka

 

A ešte tá pesnička - When I´m Gone

 

Zdroje: Instagram.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2023 redakcia@pikosky.sk