Harry sa do Anglicka nemôže vrátiť

pridal NoName 17.1.2022 o 18:08
Harry sa do Anglicka nemôže vrátiť


Asi si uvedomuje, že Alžbeta II. tu už dlho nebude a tak sa jej chce rýchlo vtrieť do zadku. Alebo došli peniaze a ide s tými líščími očami na ňu urobiť dojem. Neviem. Nech už to je ale akokoľvek, na Britániu môže zabudnúť. Resp. na ochranku, ktorá by dbala na jeho bezpečnosť.

Princ Harry (37) podal sťažnosť na britský súd po tom, ako mu bola zamietnutá žiadosť o policajnú ochranu, ktorú si (VRAJ) chcel uhradiť z vlastných prostriedkov. (Britská vláda mu totiž odobrala policajných ochrankárov (ktorú platili mimochodom chudáci daňoví poplatníci) ihneď po tom, ako sa v roku 2020 vzdal aj s Meghan Markle (40) kráľovských povinností a spoločne sa presťahovali do Spojených štátov.)

A hoci ešte pred pár mesiacmi manželia tvrdili, že kráľovská rodina je rasistická a falošná sekta ľudí, teraz by presne tieto hnusné osoby podľa ich slov veľmi radi navštívili.

Harry by vraj chcel aj so synom Archiem (2) a dcérou Lilibet (7 mes.) vrátiť späť do Anglicka (konkrétne o pani herečke nepadlo ani slovo, čiže predpokladám, že ide o samostatnú misiu). Princ ale tvrdí, že to, žiaľ, nie je pre neho možné. Vraj je to bez ochranky veľmi nebezpečné.

Preto aj požiadal súd o preskúmanie rozhodnutia britského ministerstva vnútra, ktoré zamietlo jeho žiadosť o policajnú ochranu hradenú z “vlastného” vrecka.

Spojené kráľovstvo bude vždy domovom princa Harryho a krajinou, v ktorej chce, aby jeho manželka a deti boli v bezpečí... S nedostatkom policajnej ochrany prichádza príliš veľké osobné riziko, ” povedal jeho právny zástupca a dodal:

Princ Harry zdedil bezpečnostné riziko pri narodení, a to na celý život. Zostáva šiestym v poradí na trón, absolvoval dve bojové služby v Afganistane a v posledných rokoch bola jeho rodina vystavená dobre zdokumentovaným hrozbám neonacistov a extrémistov. Hoci sa jeho úloha v rámci inštitúcie zmenila, jeho profil ako člena kráľovskej rodiny sa nezmenil. Nezmenila sa ani hrozba pre neho a jeho rodinu".
Harry si stojí za tým, že by mu tak mali v jeho rodisku doživotne poskytovať ochranu jednoducho preto, že to nebola jeho voľba narodiť sa do kráľovskej rodiny. Podľa neho práve kráľovská rodina by mala niesť zodpovednosť za neho.

Týmto argumentom odôvodňuje aj to, prečo Alžbeta II. nevidela jeho syna Archieho skoro 2 roky a dcéru Lilibeth ešte vôbec.

Ako sám dodal, nechce ochranku zadarmo, je ochotný za jej služby zaplatiť, aby (zrazu) nezneužil britských daňových poplatníkov. Nestojí však o žiadnych SBS amatérov. Žiada o to, aby sa o neho starali profesionáli, ktorí sú od polície. Jednoducho takých ochrankárov, akých majú aj iní členovia kráľovskej rodiny.

Hovorca britskej vlády odmietol zatiaľ prebiehajúce právne konanie komentovať. Hovorí sa ale, že Betuša situáciou nie je vôbec nadšená. Pri zamyslení si totiž človek uvedomí, že Harry podal žalobu vlastne proti vláde Jej Veličenstva.

 

Rád by opäť takto chilloval doma

Harry sa do Anglicka nemôže vrátiť

 

Urovnal si vzťahy s bratom Williamom (39)

Harry sa do Anglicka nemôže vrátiť

Dal pokec s väčším bráškom

Harry sa do Anglicka nemôže vrátiť

 

A bol znova tým problémovým, no milujúcim vnukom

Harry sa do Anglicka nemôže vrátiť

 

Harry sa do Anglicka nemôže vrátiť

Lebo v Amerike má už len takýto nanič výraz… na rozdiel od polovičky

Harry sa do Anglicka nemôže vrátiť

 

Harry sa do Anglicka nemôže vrátiť

 

Harry sa do Anglicka nemôže vrátiť

Harry sa do Anglicka nemôže vrátiť

 

Mimochodom, ak sa pýtate, že prečo ho nemôže v Anglicku chrániť svoj vlastný bezpečnostný tím, ktorý si hradí z vlastných prostriedkov aj v Amerike, aj to samozrejme odôvodnil. Podľa neho ten tím nemá adekvátne kompetencie na to, aby ho ochránil aj v Spojenom kráľovstve.

Čože? Neviem…

 

Tu sa pozriete ešte raz na ten rozprávkový život, ktorý vraj za veľkou mlákou žije.

Harry sa do Anglicka nemôže vrátiť

 

Zdroje: BBC.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk