Harry sa do Anglicka nemôe vráti |
Asi si uvedomuje, e Albeta II. tu u dlho nebude a tak sa jej chce rýchlo vtrie do zadku. Alebo doli peniaze a ide s tými líčími očami na ňu urobi dojem. Neviem. Nech u to je ale akokožvek, na Britániu môe zabudnú. Resp. na ochranku, ktorá by dbala na jeho bezpečnos. Princ Harry (37) podal sanos na britský súd po tom, ako mu bola zamietnutá iados o policajnú ochranu, ktorú si (VRAJ) chcel uhradi z vlastných prostriedkov. (Britská vláda mu toti odobrala policajných ochrankárov (ktorú platili mimochodom chudáci daňoví poplatníci) ihneď po tom, ako sa v roku 2020 vzdal aj s Meghan Markle (40) krážovských povinností a spoločne sa presahovali do Spojených tátov.) A hoci ete pred pár mesiacmi manelia tvrdili, e krážovská rodina je rasistická a faloná sekta žudí, teraz by presne tieto hnusné osoby podža ich slov vežmi radi navtívili. Harry by vraj chcel aj so synom Archiem (2) a dcérou Lilibet (7 mes.) vráti spä do Anglicka (konkrétne o pani herečke nepadlo ani slovo, čie predpokladám, e ide o samostatnú misiu). Princ ale tvrdí, e to, iaž, nie je pre neho moné. Vraj je to bez ochranky vežmi nebezpečné. Preto aj poiadal súd o preskúmanie rozhodnutia britského ministerstva vnútra, ktoré zamietlo jeho iados o policajnú ochranu hradenú z vlastného vrecka. Spojené krážovstvo bude vdy domovom princa Harryho a krajinou, v ktorej chce, aby jeho manelka a deti boli v bezpečí... S nedostatkom policajnej ochrany prichádza príli vežké osobné riziko, povedal jeho právny zástupca a dodal: Princ Harry zdedil bezpečnostné riziko pri narodení, a to na celý ivot. Zostáva iestym v poradí na trón, absolvoval dve bojové sluby v Afganistane a v posledných rokoch bola jeho rodina vystavená dobre zdokumentovaným hrozbám neonacistov a extrémistov. Hoci sa jeho úloha v rámci intitúcie zmenila, jeho profil ako člena krážovskej rodiny sa nezmenil. Nezmenila sa ani hrozba pre neho a jeho rodinu". Týmto argumentom odôvodňuje aj to, prečo Albeta II. nevidela jeho syna Archieho skoro 2 roky a dcéru Lilibeth ete vôbec. Ako sám dodal, nechce ochranku zadarmo, je ochotný za jej sluby zaplati, aby (zrazu) nezneuil britských daňových poplatníkov. Nestojí vak o iadnych SBS amatérov. iada o to, aby sa o neho starali profesionáli, ktorí sú od polície. Jednoducho takých ochrankárov, akých majú aj iní členovia krážovskej rodiny. Hovorca britskej vlády odmietol zatiaž prebiehajúce právne konanie komentova. Hovorí sa ale, e Betua situáciou nie je vôbec nadená. Pri zamyslení si toti človek uvedomí, e Harry podal alobu vlastne proti vláde Jej Veličenstva.
Rád by opä takto chilloval doma
Urovnal si vzahy s bratom Williamom (39) Dal pokec s väčím brákom
A bol znova tým problémovým, no milujúcim vnukom
Lebo v Amerike má u len takýto nanič výraz na rozdiel od polovičky
Mimochodom, ak sa pýtate, e prečo ho nemôe v Anglicku chráni svoj vlastný bezpečnostný tím, ktorý si hradí z vlastných prostriedkov aj v Amerike, aj to samozrejme odôvodnil. Podža neho ten tím nemá adekvátne kompetencie na to, aby ho ochránil aj v Spojenom krážovstve. Čoe? Neviem
Tu sa pozriete ete raz na ten rozprávkový ivot, ktorý vraj za vežkou mlákou ije.
Zdroje: BBC.com |


















