Zayn je druhý Christian Grey

pridal NoName 20.1.2022 o 20:24
Zayn je druhý Christian Grey


Pamätáte si ešte na nedávny článok o tom, že Zayn Malik (29) a Gigi Hadid (26) išli od seba? Dôvodom (okrem iného) malo byť napadnutie Yolandy (58). Spevákovi vraj rupli nervy a svokru udrel. Teraz už asi vieme prečo… Drahá Yolanda možno prišla na neveru zaťa. Tá sa totiž posledné dni rozoberá vo veľkom. Rovnako ako aj jeho lacné alter ego Christiana Greya (27).

S tým, že Malik počas vzťahu nepichal len Gigi, prišla televízna herečka Abi Clarke (30), resp. jej “veľmi blízky kamarát”, ktorý celý ich románik prerozprával denníku The Sun. (Že zdroj “známy priateľ” sú väčšinou dotyčné samé, nie je žiadne prekvapenie.)

Dvojica sa mala prvýkrát stretnúť v podniku The Bungalow v LA. Abi tvrdí, že Malik ju celý večer hypnotizoval očami.

Neustále sa na mňa pozeral z druhej strany miestnosti a snažil sa nadviazať očný kontakt. Bol mnou až posadnutý. Šokovalo ma to, ” opísala Clarke.

Za herečkou vraj o nejakú chvíľu prišla akási žena a odtiahla si ju od priateľov bokom. Povedala jej, že sa Zaynovi veľmi páči a spýtala sa jej, či by si teda k nemu neprisadla k stolu. Na čo Abi prikývla. Podľa jej slov jej Malik pri stretnutí povedal, že sa mu moc páči jej postava. A popritom ako popíjal brandy ju začal vášnivo bozkávať. Jeho manažér sa ich v istom momente dokonca snažil odtiahnuť niekam do súkromia, Zayn ho ale presvedčil o tom, že je všetko v poriadku. Clarke dostala od speváka aj “kompliment” tipu, že mu veľmi pripomína jeho bývalú frajerku - Perrie Edwards (28) z Little Mix.

Abi svoje činy obhajuje tak, že hoci vedela, že Malik v minulosti randil s Gigi, myslela si, že ich vzťahu je už koniec. Po celý večer jej totiž mal opakovať to, že jej typ postavy ho naozaj vzrušuje. Ženy s väčším zadkom sú šálka jeho kávy… (Neviem ako vy, ale ja som debilnejší argument nikdy nepočula… Akože 40kg Hadid predsa nemá big fat ass, tak ju poslal kade ľahšie, či čo?) Každopádne… späť k románu.

“Zdroj” denníku The Sun dodal, že Clarke a Malik si v ten večer vymenili len čísla. Odvtedy si ale pravidelne sms-kovali. O nejaký čas sa opäť stretli, no už nie v Amerike, ale vo Veľkej Británii. Herečka mu poslala svoju fotku, a on jej na ňu ihneď regoval tým, že ju chce. Poslal jej adresu a prosil ju, nech príde. A tak prišla.

Jeho trojposchodový dom bol neuveriteľný. Všade na stenách boli obrazy, sochy Kaws v životnej veľkosti. Taktiež superhrdinovia z Marvelu. V dome mal aj obrovského Iron Mana. Nechýbalo ani pouličné umenie. Vonku mal cool oldschoolový pub s výčapom. Po príchode mi ihneď naznačil, že trávi nejaký ten čas sám a ja som si teda znova myslela, že sa s Gigi naozaj rozišiel. Tá bola dokonca v tom čase v USA.

To najzaujímavejšie z domu ale videla Clarke až o moment neskôr. Malik ju počas tohto stretnutia vzal aj do svojej „žalárovej“ spálne. V tom momente ho začala nazývať “Pán Grey.” Celá miestnosť bola totiž vybavená rôznymi bičíkmi, lanami a špeciálnymi hračkami.

Bolo nám tam naozaj spolu skvele, ” priznala vraj zdroju herečka. Tá mala v romániku s Malikom pokračovať. Nešlo však len o sex… Spevák sa jej podľa jej slov otvoril aj emočne.

Ukázal svoju zraniteľnosť. Veľa mi totiž hovoril o svojej rodine a rozchode s Perrie. Bol naozaj naštvaný. Akoby nebol spokojný s tým, že ako to celé skončilo. Myslela som si, že to bolo milé, že mi takto dôveruje. Boli sme obaja pracovne zaneprázdnení, no udržiavali sme kontakt. Niekedy bol však dosť impulzívny…

Celá táto bájka sa končí tak, že Clarke zistí, že Gigi je stále v hre… vôbec sa pár nerozišiel. Práve naopak. Dvojica bola spolu po celú tú dobu, ako herečka so spevákom udržiavala pomer.

Raz nechal telefón na podlahe. Automaticky som ho zdvihla, aby som mu ho podala, ale v tom momente, keď som sa ho dotkla, prišla správa od Gigi. Bola tam jej fotka a text: “Chýbaš mi.” Bola som ako omráčená. Veď mi dal najavo, že je slobodný. Bol dovtedy fakt moc pozorný. Nechcela som veriť tomu, že toto je pravda. Bolo to pre mňa celé nepríjemné, ” opísala Ali svoje pocity kamarátovi… ktorý to zas prerozprával denníku The Sun.

Zayn sa mal Clarke ozvať ešte niekoľkokrát. Raz po príchode do LA jej údajne volal aj cez FaceTime. Ona to ale úplne ukončila. A vraj nie príliš dobre. O tom asi svedčí aj táto “nepriama” spoveď v najčítanejšom bulvárnom plátku na svete. Milá pomsta, no nie?

Dôveryhodné mi to však moc nepríde.

Každopádne… asi už vieme, prečo Yolanda bola tak napitchu svokra a mladého vyprovokovala k násiliu… Možno len o celej afére vedela a takého zaťa si nepredstavovala, čo mu dávala aj patrične najavo. Kto vie…

(Kto nečítal o údajnom napadnutí, nech kliká SEM)

 

Pani “nevedela som, že sú ešte spolu

Zayn je druhý Christian Grey

Spomínaná postava, ktorá mala Zaynovi tak moc učarovať

Zayn je druhý Christian Grey

 

Ako dve hlavy novorodencov

Zayn je druhý Christian Grey

 

The Sun (ktorý prišiel s touto správou ako prvý) článok po troch dňoch vymazal… asi to bol pekný odrb, alebo zaúradovali Hadidovci… Každopádne takto znel titulok

Zayn je druhý Christian Grey

Žeby rovnaká reakcia Gigi keď to čítala?

Zayn je druhý Christian Grey

 

Zaynovi však určite nebolo do smiechu… takto sa tváril pred pár mesiacmi po rozchode, keď údajne napadol starú Hadid.

Zayn je druhý Christian Grey

 

Ak je však toto pravda (čomu neverím), tak Zayn prišiel pekne o oči

Zayn je druhý Christian Grey

 

Zdroje: Thesun.co.ukMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk