Ruky preč od mojej vagíny

pridal NoName 21.1.2022 o 18:44
Ruky preč od mojej vagíny


V podstate sme to všetci očakávali. Netvárme sa, že nie. Každopádne… áno, skutočne sa to stalo. Gwyneth Paltrow (49) pokračuje v tvorbe jej bizarných sviečok, o ktoré je stále veľký záujem… (Kvôli tomuto nás mimozemšťania nikdy nenavštívia, ako ľudstvo sme totiž zlyhali.)

Kto náhodou nevie o čom je reč, tak je (okrem toho, že šťastný človek) v najhlúpejších pikoškách o celebritách naozaj neinformovaný. Ale to nevadí, vysvetlíme.

Herečka ešte v roku 2020 prišla s úžasným nápadom. Rozhodla sa predávať vôňu svojej vagíny prostredníctvom sviečky. A nech to znie akokoľvek debilne… čuduj sa svetu, biznis sa rozbehol vo veľkom. Našlo sa kopec ľudí, ktorí sa rozhodli očuchávať tú rozjazdenú pišulu. (Asi niektorí skutočne nevedia, čo s peniazmi.)

Sviečka s vôňou jej vagíny stála “len” 75 dolárov. No a to sa predsa neodmieta. Bohatí hlupáci začali kupovať ako diví, čo zapríčinilo až to, že sa sklad vypredal. To Paltrow vzala ako výzvu a nielenže doskladnila tovar, vytvorila sviečku číslo 2. Tá už ale nevoňala po šamrole, ale orgazme…A asi nebude žiadnym prekvapením, keď poviem, že aj o túto bol, žiaľ, obrovský záujem.

A o predaje neprišla ani v momente, keď ju pár zákazníkov pohnalo pred súd za to, že im sviečka (v pravdepodobne nekvalitnom obale) vybuchla doma, čím zapríčinila požiar a škodu majetku. Na to ľudia nejako rýchlo zabudli a aj naďalej rozhadzovali ich peniaze na takéto s prepáčeným pitchoviny… a to doslova, keďže to má pripomínať pitchu.

Poďme však k aktualite… Gwyneth sa rozhodla biznis podojiť pokiaľ ešte stále funguje a preto prichádza na trh so sviečkou číslo 3. Tá už podľa popisu vyzerá, že bude základným domácim vybavením každej nekompromisnej feministky. (Takej tej, čo ešte naschvál rozťahuje v autobuse kolena od seba, aby náhodou nemala menej priestoru ako 100-kilový chlap… nie takej, ktorá chápe pravý význam feminizmu.)
Nová sviečka teda nesie názov „Hands Off My Vagina” (ruky preč od mojej vagíny). Podľa herečky má slovo “vagína” veľkú silu. A preto je potrebné ju spomínať. Najmä v tejto dobe, kedy sa rieši hnutie MeToo.
"Ruky preč od našich vagín v akomkoľvek kontexte, kde nie sú pozvané. Naše reprodukčné orgány sú naša voľba, ” napísala Paltrow na svoj Instagram. Tá sa vraj rozhodla aj zo svojho predaja venovať 25 dolárov (cena ostáva na 75 dolároch) projektu ACLU Foundation's Reproductive Freedom Project na pomoc v ich „naliehavom a kritickom boji za ochranu našich práv a základných slobôd“.

No čo, kupujete? :D

 

Vôňa číslo jedna - „This Smells Like My Vagina“

(Na jej výrobu zmiešali pelergóniu, citrusy, bergamot a céder, pridali dotyk Damašskej ruže a semená ambreta.)

Ruky preč od mojej vagíny

 

A ako ju napadol tento biznis plán?

Gwyneth spolupracovala so svojím dvorným parfumérom Douglasom Little, keď sa jej dostala do rúk zvláštna vôňa. Gwyneth v návale inšpirácie vyprskla, že tak vonia jej vagína (asi si čuchá ku svojmu dildu). No a to sa stalo tejto vôni osudným.

Ruky preč od mojej vagíny

 

Potom prišla na rad sviečka „This Smells Like My Orgasm“

Ruky preč od mojej vagíny

(Zloženie: kyslý grapefruit, neroli, zrelé plody Cassis, čaj z pušného prachu a turecká ruža)

Ruky preč od mojej vagíny

 

Vlastnú radu vyrobila aj Kim Kardashian (41)

Ruky preč od mojej vagíny

 

A keďže je to pinda bažiaca po peniazoch, prišla s touto treťou sviečkou- “Hands off my vagina”.

Ruky preč od mojej vagíny

Vôňa - zloženie: cypruštek tupolistý, ruža damascénska, pražené kakao a koriander.

Ruky preč od mojej vagíny

 

Inak… aby sa predišlo ďalším žalobám, na webe majú už uvedené varovanie, ktoré hovorí napr. o tom, aby ste sviečku dali ďalej od veci dookola, vždy ju zapálili tak, aby ste ju videli, položili na tepelne odolný povrch a najmä (NAJDÔLEŽITEJŠIE), aby ste ju NIKDY, NIKDY, NIKDY nemali zapálenú viac ako 2 hodiny. (Aj po tých dvoch hodinách ju najprv musíte nechať vychladnúť predtým, než sa jej chytíte… viete ako, aby náhodou nevybuchla, lebo 75 dolárov je dosť málo na to, aby človek očakával nejakú kvalitu).

 

Čiže maximálne 2 hodiny a dosť… potom otvoriť okno a čakať.

Ruky preč od mojej vagíny

 

Tomuto sa povie narcizmus…keď sa fotíte pri svojej podobizni.

Ruky preč od mojej vagíny

A možno len zhorené a čierne sviečky vagíny majú znázorňovať jej skrytú túžbu. Herečka by rada černocha.

Ruky preč od mojej vagíny

 

Veď sa len pozrite ako sa pri pánoch čokoládových vytešuje.

Ruky preč od mojej vagíny

 

Ruky preč od mojej vagíny

 

Zdroje: USmagazine.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk