Kúpte jej niekto oblečenie

pridal NoName 25.1.2022 o 17:46
Kúpte jej niekto oblečenie


To by nebola Kardashian-Jenner rodina, keby niekde nebola… Ak sleduje Instagram, tak viete, že mnoho celebrít si zo slnečného LA zašlo momentálne do zasnežených hôr na lyžovačku. No zatiaľ čo si väčšina naozaj užíva svah a kopu snehu, Kendall Jenner (26) popri zábave musí riešiť aj prácu. Resp. nezabúda na svojich verných pohonkávačov, ktorí vedia, že aj v mínusových teplotách sa im dostane to, po čom túžia…. Uvidia svetovú “modelku” v malých a zarezaných bikinách.

Ťažko žiť s pocitom, že tvoj jediný talent je ukazovať frndu a kozy na Instagrame. Mohlo byť však aj horšie. Vždy lepšie ako pracovať 12 hodín niekde pri páse, kde častokrát človek riskuje aj svoj život. A toto presne si hovorí aj naša milá Kendall, ktorá pretrpí to neustále vyzliekanie sa pre asociálov, ktorí na porno ešte nedošli.

Práca Kenny však nie je tiež vôbec ľahká… najmä, ak ju musí vykonávať v podmienkach, ktoré nie sú úplne bežné. Byť len vizuál vytŕčajúci svoj zadok tiež niečo stojí a taktiež občas toho dosť riskuje. Naposledy to bolo zdravie a poriadny zápal močových ciest.

I keď deň strávila na svahu v zimnom oblečení, večer sa pekne vrátila k pracovným povinnostiam a poslušne išla tvoriť svoj ďalší nahý kontent. Je totiž pravda, že fotka z obedu, kde mala na sebe striebornú bundu a snowboard si zaslúžila len úbohých 5 miliónov lajkov, čo je pekná biedna pre takú veľkú hviezdu. Preto trebalo ihneď konať a kvôli zlepšeniu štatistík Kenny ihneď večer zo seba strhla všetko oblečenie.

Jennerka potom vbehla do snehu len v bikinách a kožušinových snehuliach. Ak sa teraz pýtate, či jej nebola zima, tak nie. Kendall totiž hrial ten pocit úspechu, ktorý vedela, že sa jej po tejto obete dostaví. A mala pravdu. Už to nebolo len chabých 5 miliónov, ale 12 miliónov. A to jej za to riziko zdravotných problémov predsa stálo.

 

Za túto si zaslúžila len trápnych 5 miliónov srdiečok

Kúpte jej niekto oblečenie

 

Pri týchto to už bolo o “trošku” viac lajkov

Kúpte jej niekto oblečenie

Hádanka: Koľko zvierat kvôli týmto snehuliam zomrelo?

Kúpte jej niekto oblečenie

 

Novodobé otužovanie

Kúpte jej niekto oblečenie

 

Toto je jej minuloročná fotka, ktorú však už na profile nenájdete… Vymazala ju.
Dôvod? Netuším, asi tam mala ešte menšie silikóny.

Kúpte jej niekto oblečenie

 

Zdroje: Instagram.com/kendalljennerMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk