Camilla bude kráľovná

pridal NoName 6.2.2022 o 21:02
Camilla bude kráľovná


Začneme predovšetkým tým, že stará zlatá Betuša (95) dnes (6. februára) oslavuje na tróne už neuveriteľných 70 rokov. Kks, viete si to predstaviť? Ja vôbec, avšak prajem jej to, rovnako ako dožiť sa neobyčajnej stovky! Späť však k veci. Pri tejto príležitosti, kedy si pomaly každý uvedomuje, že Etuša tú korunu už dlho na hlave nemusí mať, sa začala riešiť budúcnosť monarchie. No v tej má kráľovná jasno. Oslovenie kráľovná chce ponechať synovej manželke Camille (74).

Camilla je momentálne vojvodkyňa z Cornwallu. A po smrti Elisabeth mala mať pôvodne titul princezná manželka. No všetkému je teraz už inak. Betty vyhlásila, že Camillu by mali oslovovať úplne inak.
Kráľovná Alžbeta II. v sobotu v posolstve národu uviedla, že chce, aby Camilla, manželka následníka britského trónu - princa Charlesa (73), bola nakoniec známa ako kráľovná manželka. Vraj je to jej úprimným želaním a bude rada, ak to tak napokon bude.

Keď príde správny čas, Camilla bude teda pravdepodobne oslovovaná ako kráľovná manželka. A čo vlastne inak na to manželia?

Hovorca Charlesovho paláca Clarence House uviedol, že princ z Walesu a vojvodkyňa z Cornwallu boli "dojatí a poctení".

Menej nadšení sú niektorí Angličania, ktorí tvrdia, že to nie je morálne a kazí to verejnú mienku. Skôr mi to však príde, že tento postoj majú kvôli tomu, že milovali viac Dianu a Camilla im je automaticky nesympatická…, čiže si u nich neškrtne. A vlastne väčšine Britov ide už kráľovská rodina na nervy. Hnevá ich, že z peňazí daňových poplatníkov si žijú ako prasce v žite, a ich funkcia je v podstate čisto len reprezentatívna… takže vlastne nepotrebná.

Betty pred 70. rokmi

Camilla bude kráľovná

 

Camilla bude kráľovná

 

Aj s nebohých Philipom, ktorý bol v mladosti riadny fešák… treba uznať

Camilla bude kráľovná

Manželom sa ako prvý narodil princ Charles

Camilla bude kráľovná

 

Ten si najprv (v roku 1981) vzal Dianu, s ktorou sa rozviedol v roku 1996, rok predtým, ako zomrela pri autonehode v Paríži.

Camilla bude kráľovná

 

A v roku 2005 už spomínanú Camillu.

Camilla bude kráľovná

V budúcnosti bude známa ako kráľovná manželka

Camilla bude kráľovná

 

Cami je tiež už jedenkrát rozvedená. Prvýkrát bola vydatá za dôstojníka s menom Andrew Parker Bowles (82).

Camilla bude kráľovná

 

Ale dobre zmenila… oplatilo sa. A aj jej svokra sa isto novej neveste potešila.

Camilla bude kráľovná

Camilla bude kráľovná

 

Camilla bude kráľovná

 

Camilla bude kráľovná

 

Nezabudnite si pozrieť aj pikošky:

Každý rok jedna fotka kráľovnej Alžbety II.

Posledná rozlúčka s princom Philipom

 

Zdroje: NYtimes.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2023 redakcia@pikosky.sk