Kylie porodila

pridal NoName 7.2.2022 o 2:09
Kylie porodila


Ako prví na Slovensku Vám prinášame správu, že Kylie Jenner (24) už nie je kindervajco, resp. už nie je 2 v jednom. Hviezdička porodila.

Zlatí moji, musím Vám povedať pravdu. Tušila som už v stredu, že sa to stane. Celý večer bol totiž môj pes akýsi divný… normálne ani nežral a do polnoci sa pohyboval po byte len na predných labkách. Takže som ostala hore, aby som zistila, čo mi týmto čudným správaním chce povedať. A hoci som v tú noc odpoveď nedostala, teraz už viem, o čo mu išlo. Theodor (komu sa nepáči meno, nech drží jazyk za zubami) to v kostiach cítil správne! Vedel, že najväčšia “á-merikn” star privedie na svet nového člena do Kardashian-Jenner sekty… teda klanu. A mal pravdu.

Je to už tak. Kylie dnes pár minút po jednej hodine nášho času oznámila, že sa 2.2. stala dvojnásobnou mamou. Ako? No predsa tak, ako aj vždy. Cez Instagram, nech sa lajky sypú a peniažky množia.

Na svoj profil pridala čiernobielu fotku, kde je vidno 2 ruky. Jedna je novorodenecká a druhá už od staršieho dieťaťa. Predpokladám teda, že ide o Stormi (4), ktorá drží svojho nového súrodenca. Či je to chlapec, alebo dievča, tak to s istotou nemôžem ešte povedať. Predpokladám ale, že to bude asi mimino s párkom, keďže Kylie k fotke pridala modré emoji znázorňujúce srdce. V tejto však nebinárnej dobe, kedy nie je žiadna farba chlapčenská a žiadna ani dievčenská, to môže byť pokojne aj budúci muž… či žirafa, alebo stôl. Žijeme predsa v dobe, kedy človek môže byť, čo len chce. Každopádne to je o inom… Je fajn, že všetko pravdepodobne dopadlo fajn. Hoci, s takou zdravotnou starostlivosťou a peniazmi by bolo naozaj zvláštne, keby sa niečo zvrtlo.

Inak táto pozitívna správa prišla v deň, kedy bola Kylie oficiálne vyhlásená za miliardárka. A už za tú pravú, nie fejkovú ako minulý rok, keď oklamala s mamou Forbes. (Ak nevieš o čom je reč, KLIKAJ SEM)

My ti teda Kylie v mene celého tímu Pikošiek gratulujeme, prajeme veľa síl a rýchle zotavenie, nech sa na tebe môžeme baviť aj naďalej.

PS: Správu budeme aktualizovať… čiže keď bude známe meno alebo pod., dodáme to do tohto článku, nie nového. Tak sa k nemu pls vracajte.

 

UPDATE (11.02.2021):

Syn dostal napokon meno vlk… teda Wolf Webster.

 

Najnovší Jenner člen

Kylie porodila

 

Po prvom pôrode pridala zase takúto fotku

Kylie porodila

 

Aj toto video

Už sú štyria

Kylie porodila

 

Dvojnásobní rodičia…

Kylie porodila

 

Čo myslíte, ešte jedno dajú?

Kylie porodila

Pri tom, z akej rodiny je Kylie to odhadujem na ešte minimálne troch

Kylie porodila

 

Mama 2x a vyhlásená miliardárka taktiež 2x

Kylie porodila

 

Teraz je to však už VRAJ pravda…

Kylie porodila

 

S podobnou správou (nie o tých miliardách, tie už má) nás čoskoro privíta aj Rihanna. Rihanna je napokon fakt tehotná

 

Zdroje: Instagram.com/kyliejennerMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2023 redakcia@pikosky.sk